Pora Zgadnąć Gdzie Jest Piłka

W zeszłym roku mieliśmy tyle zabawy z konkursem Euro 2012 pod nazwą „Gdzie Może Być Piłka”, że zdecydowaliśmy się przeprowadzić go ponownie. Tym razem zamiast piłki nożnej skupimy się na innej grze – na plażowej siatkówce. Wygraj kredyty do gry o wartości €600 w DARMOWYM konkursie PlayHugeLottos.com!

Nasi lotto entuzjaści dobrze zapoznali się z ekscytującymi konkursami i promocjami, przez które zasłynął nasz serwis PlayHugeLottos.com. Zdobycie głównej nagrody lotto jest oczywiście największym marzeniem każdego gracza, lecz po drodze można się też trochę zabawić, co nie? Nasi regularni gracze wiedzą, że żaden inny loteryjny portal nie oferuje tyle zabawy, co PlayHugeLottos.com!

Czas Na Plażową Siatkówkę

Spróbuj swojego szczęścia w klasycznej zgadywance „Gdzie Jest Piłka”, która tym razem „zniknęła” podczas gry w siatkówkę plażową.

 

gdzie jest piłka, siatkówka plażowa

Jak Wygrać €600 Kredytów Do Gry

Gra jest całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich graczy zarejestrowanych z PlayHugeLottos.com.

Po prostu na stronie konkursowej zgadnij, gdzie na obrazku ukrywa się piłka, a czterech graczy, którzy prawidłowo wskażą jej położenie, otrzyma od nas po €600 w postaci kredytów do gry. 

Konkurs „Gdzie Jest Piłka” trwa do 25 lutego 2013. Aby wziąć w nim udział, gracze muszą zdobyć szanse na grę. Im więcej szans, tym więcej razy możesz wziąć udział w grze i zwiększyć swoje prawdopodobieństwo wygrania konkursu.

Istnieje wiele sposobów na pozyskanie szans do gry:

- Zarejestruj się na PlayHugeLottos.com, jeśli nie posiadasz jeszcze konta, a zdobędziesz 5 szans na grę. Nie rejestruj kilku kont na raz, ponieważ zostaną one automatycznie usunięte, a gracz zostanie zdyskwalifikowany.

- Uaktualnij swoje dane konta i zarób 4 szanse na grę! Wystarczy, że w części Szczegóły Konta podasz aktualne dane i klikniesz na przycisk Uaktualnij.

- Loguj się codziennie! Po prostu loguj się na swoim koncie każdego dnia, aby otrzymać 1 szansę na grę, co w ciągu trwania konkursu podaruje Ci aż 21 szans na grę i udział w konkursie.

Jak widzisz nie ma powodu na to, aby nie brać udziału w naszym konkursie „Gdzie Jest Piłka: Siatkówka Plażowa” – będziesz z nim miał wiele zabawy i oczywiście wiele szans na wygranie 1 z 4 nagród o wartości €600!

konkurs, gdzie jest piłka, siatkówka plażowaKomentarze

Wysłane przez Paweł (4/02/2013)

Super! :) U góry newsa jest błąd bo jest napisane, że do wygrania jest €500


Wysłane przez Playhugelottos.com (5/02/2013)

Dziękujemy za informację :) Do wygrania jest oczywiście €600.


Wysłane przez GDPR Tomasz (5/02/2013)

No konkurs naprawde fajny ; ) szczegolnie ze 23 lutego mam urodziny hehe to moze bedzie moj szczesliwy miesiąc ; ) Pozdrawiam wszystkich i życze szczęścia z piłką ;)


Wysłane przez Piotr (15/05/2013)

czas na jakiś nowy konkurs


Wysłane przez Piotr (21/05/2013)

czekamy na nowy konkurs sportowy !


Wysłane przez Piotr (24/05/2013)

To był bardzo fajny konkurs!


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2020 Play UK Internet N.V