I ZWYCIĘZCĄ KONKURSU F1 GP W MONACO 2010 JEST...

Bardzo szczęśliwy Nimish Thakkar z Mumbaju (India) jest zwycięzcą naszego popularnego co rocznego konkursu Monaco 2010. Zazwyczaj dość powściągliwy Pan Thakkar, był bardzo podekscytowany kiedy otrzymał od nas telefon z tak wspaniałą wiadomością.

Pan Thakkar wraz z żoną zostaną przewiezieni do Nicei i będą zakwaterowani w cztero-gwiazdkowym hotelu, gdzie wszystkie ich zachcianki zostaną spełnione w luksusowym stylu

Oto co czeka na Państwa Thakkar:

Czwartek 13 Maj 2010 – Przyjazd

Przyjazd do Nicei i zalokowanie się w 4* Le Meridien. Nicea przez 4 dni oraz zakwaterowanie ze śniadaniem na zasadzie “studio”.

Piątek 14 Maj 2010 – Kolacja ze sławą

Wolny dzień na zwiedzanie Nicei, następnie przejażdżka na pokładzie helikoptera, który późnym popołudniem przeniesie Państwa Thakkar do Monaco, na eksluzywne przyjęcie z byłym kierowcą Formuły 1 – Davidem Coulthardem w apartamencie Churchill na samym szczycie Hotelu de Paris.

Sobota 15 Maj 2010 

Przejazd samochodem z Nicei do Monaco aby obejrzeć rundę kwalifikacyjną z Midi Terrace Hotelu Hermitage. Lunch w Eiffel Mezzanine wewnątrz Hotelu, z drinkami oraz Szampanem. Powrót do Nicei późnym popołudniem.

Niedziela 16 Maj 2010 

Ponownie przejazd samochodem z Nicei do Monaco na 2010 Grand Prix Formuły 1. Z Midi Terrace, który spogląda na port, Państwo Thakkar będą oglądać ścigających się kierowców od St Devote aż do Placu Casino. Pełny lunch będzie podany oraz drinki w barze i Szampan. Wieczorem, wezmą oni udział w pełnym gwiazd Amber Lounge Party, gdzie zobaczą większośc kierowców F1. Powrót samochodem do Nicei  po przyjęciu.

Poniedziałek 17 Maj 2010 

Przejazd samochodem na lotnisko w Nicei, następnie przelot samolotem do domu.


 Ten post został napisany przez
Anne Erdmann - , który napisał 12 artykułów
Komentarze

Wysłane przez Paweł (5/05/2010)

Gratuluję wygranej! :]
  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V