Zwycięzcy Konkursu Gdzie Jest Piłka 2013 Ogłoszeni

PlayHugeLottos.com z dumą ogłasza 4 szczęśliwych zwycięzców tegorocznego konkursu Gdzie Jest Piłka – Siatkówka Plażowa.

Były to intensywne i ekscytujące 3 tygodnie na PlayHugeLottos.com. Nie tylko mieliśmy inspirujące jackpoty, lecz także wspaniały konkurs Gdzie Jest Piłka. Konkurs ten dobiegł już końca i 4 graczy właśnie wygrało po €600 w postaci kredytów do gry w lotto!

Był to już drugi z kolei konkurs, w którym należało odgadnąć gdzie kryje się piłka, i ponownie okazał się on niesamowicie popularny. W zasadzie udział wzięło ponad trzy razy tyle uczestników, niż w zeszłym roku!

Oto na jakiej zasadzie zostali wybrani zwycięzcy: Piksel, jaki znajduje się w samym środku piłki określony był wartością 0 (zero), wzdłuż osi X i Y. Wszystkie pozostałe piksele miały przypisaną wartość w oparciu o odległość od punktu 0. Gracze, którzy wybrali piksel najbliżej do zera, zostali zwycięzcami.

Niestety zwycięzców może być tylko 4, oto oni:

Michael H. (RPA)

Martin R. (Słowacja)

Dhansukhlal H. (RPA)

Powyżsi gracze najtrafniej przewidzieli, gdzie na obrazku znajduje się piłka, jednak najbliżej był Pan Per T. ze Szwecji.

konkurs, gdzie jest piłka, playhugelottos

gdzie jest piłka, siatkówka plażowa

Gratulacje! Po €600 zostało już dodane do kont zwycięzców i mają oni teraz szanse na wygranie jeszcze większych nagród! Na przykład $90.000.000 w środowym losowaniu US Powerball, tak na dobry początek?

Dziękujemy wszystkim pozostałym graczom, którzy wzięli udział w naszej zabawie i zapraszamy do kolejnych konkursów i promocji na waszym ulubionym loteryjnym portalu PlayHugeLottos.com!

 

zagraj teraz, powerball

 Ten post został napisany przez
Jason L - , który napisał 2859 artykułów
Komentarze

Wysłane przez Jan (26/02/2013)

Zabawa w piłkę, to fajna sprawa, ale kontakt z Wami to już sprawa dyskusyjna. Wasza wycena kosztów obsługi na poziomie ponad 300% to przesada! Ja za wysłanie 1 kuponu loterii euromilion muszę zapłacić równowartość 2,5 roboczogodziny.


Wysłane przez Jan (3/03/2013)

nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie Jaką współrzędną miała piłka plażowa" - to nam graczom się należy.


Wysłane przez Playhugelottos.com (4/03/2013)

Witam Panie Janie, współrzędne piłki to Y:369.5, X:257.5


Wysłane przez Piotr (28/05/2013)

To był świetny konkurs!


Wysłane przez Piotr (31/05/2013)

może uda mi się wygrać kolejną edycję


Wysłane przez Marcin (3/06/2013)

Oj piłko piłko ciężko było cię odnaleźć


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Dodaj komentarz przez Facebook
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2020 Play UK Internet N.V