OGŁASZAMY ZWYCIĘZCĘ NASZEGO KONKURSU MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ

Co za mistrzostwa mamy w tym roku. W czasie pisanie tego artykułu, już niektóre z naszych ulubionych drużyn spakowały walizki i wyruszyły z powrotem do domu. 

Niektórzy fani są dość smutni, że ich drużyny nie doszły do finału, czego nie można powiedzieć o tych kibicach wspierających Hiszpanię i Holandię. Teraz tylko czas pokaże co z tego wyniknie, a dla tych mniej cierpliwych, być może sławna niemiecka ośmiornica Paul da nam małą podpowiedź.  

Jest natomiast jeden kibic z Południowej Afryki, który ma uśmiech od ucha do ucha, mimo tego, że drużyna z RPA daleko nie zaszła w mistrzostwach. Jest to Sivaan Marie z Johanesburga, który został szczęśliwym zwycięzcą naszego konkursu Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. To oznacza, że będzie on oglądał finałowy mecz na nowym 52 calowym telewizorze SONY LED, będzie mógł nagrać mecz na swoim nowym dekoderze, przewijać go i oglądać raz, drugi czy trzeci.

Nasze gorące gratulacje dla Sivaan’a oraz szczere podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu. Mamy nadzieję, że za wpłacone fundusze dokonacie zakupu zwycięzkich losów na jedną lub wszystkie oferowane przez nas światowe loterie.

Odwiedzaj nasze strony regularnie aby dowiedzieć się więcej o naszych nadchodzących konkursach (następny zacznie się już za kilka dni). Dodaj PlayHugeLottos.com do swoich ulubionych, bo tutaj możesz wygrać nie tylko na loterii.

 Ten post został napisany przez
Anne Erdmann - , który napisał 12 artykułów
Komentarze

Wysłane przez Paweł (8/07/2010)

Gratuluję wygranej!
  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V