Wygraj zapas piwa na cały rok dzięki PlayHugeLotto.pl

 

>> Kliknij tutaj aby powrócić do strony konkursowej.

 

PlayHugeLotto.pl Oktoberfest 2012 - Warunki Konkursu

 

Okres promocyjny: 30 sierpień 2012 – 14 wrzesień 2012

Konkurs ten jest możliwy dzięki PlayHugeLotto.pl i jest dostępny dla wszystkich graczy zarejestrowanych z PlayHugeLotto.pl, którzy dokonają zakupu przynajmniej jednego losu na EuroJackpot lotto w ciągu okresu promocyjnego.

Aby otrzymać wejście do konkursu, gracz musi zakupić los EuroJackpot podczas promocyjnego okresu. Każdy los EuroJackpot nabyty w trakcie trwania konkursu podaruje jedno wejście do konkursu.

Pierwszą główną nagrodą jest zapas piwa na cały rok, lub innego napoju, do wartości 2000 euro, dostarczony w czterech ratach w ciagu 12 miesięcy.  

Druga nagroda to 250 euro w postaci Kredytów do gry na PlayHugeLotto.pl.

Trzecia nagroda to 100 euro w postaci Kredytów do gry na PlayHugeLotto.pl.

Losowanie nagród odbędzie się 17 września 2012.

Gracz może wygrać tylko jedną nagrodę w tym konkursie.

Zwycięzca nagrody zostanie powiadomiony o wygranej telefonicznie, w ciągu 2 dni od losowania nagrody.

Nagroda nie może być zamieniona na gotówkę.

Jeżeli wybrany zwycięzca nie potwierdzi wygranej nagrody w ciągu 2 godzin od powiadomienia telefonicznego, wtedy straci on prawo do uzyskania tej nagrody. Nowy zwycięzca zostanie wybrany i powiadomiony o wygranej w ciągu 2 dni od daty nowego losowania. Nowy zwycięzca będzie miał 2 godziny na potwierdzenie wygranej od momentu powiadomienia telefonicznego. W przypadku braku potwierdzenia, następny zwycięzca zostanie wybrany. Proces ten będzie kontynuowany na tych samych warunkach i zasadach, dopóki nowy zwycięzca potwierdzi wygraną.

PlayHugeLotto.pl czuwa na nadzorem losowania zwycięzców, ich decyzja jest ostateczna.

Zwycięzca nagrody, musi zgodzić się na publikację swoich danych oraz ich użycie w materiałach reklamowych przez PlayHugeLotto.pl

Zwycięzca nagrody musi zgodzić się na dostarczenie PlayHugeLotto.pl dowodu otrzymania nagrody w postaci zdjęcia, które może zostać użyte do celów marketingowych.

Zwycięzca nagrody, musi zgodzić się na użycie modeli do ich reprezentowania w jakichkolwiek materiałach informacyjnych przez PlayHugeLotto.pl

Pracownicy, właściciele PlayHugeLotto.pl, agencje oraz rodziny nie mogą brać udziału w konkursie

Standardowe zasady i warunki PlayHugeLotto.pl są zastosowane podczas tego konkursu (promocji). Jeżeli nastąpi konflikt pomiędzy warunkami tego konkursu a standardowymi warunkami PlayHugeLotto.pl, pierwszeństwo zostanie przyznane tym szczególnym warunkom konkursu. We wszystkich innych przypadkach te szczególne warunki konkursu (promocji) są dodatkowe do standardowych warunków i zasad PlayHugeLotto.pl

Wszystkie oferty PlayHugeLotto.pl podlegają ciągłemu przeglądowi. PlayHugeLotto.pl zastrzega sobie prawo do zmiany zasad i warunków bez wcześniejszego ostrzeżenia.

PlayHugeLotto.pl ani jego właściciele czy spółki nie wstrzymują ani nakazują, że nagroda jest o jakości handlowej i nadaje się do celów, do których jest przeznaczona.

Koszty przesyłki wliczone zostaną w wartość nagrody.

PlayHugeLotto.pl, ani jego właściciele, spółki czy agencje, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, straty (pośrednie, bezpośrednie lub karne), wyrządzoną krzywdę, śmierć, utratę kosztów z jakiejkolwiek przyczyny poprzez zwycięzcę, jego/jej partnera oraz osób trzecich.

Używana nazwa nagrody, jej referencje oraz przedstawiona grafika są przeznaczone tylko i wyłącznie do opisu tej nagrody.

>> Kliknij tutaj aby powrócić do strony konkursowej.

 SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V