Wygraj zapas piwa na cały rok dzięki PlayHugeLotto.pl

 

 

 

Wygraj zapas piwa na cały rok w obchodach Oktoberfest!

Początki festiwalu Oktoberfest sięgają XIX wieku i do dziś są one częścią największych festiwali w Monachium (i w całych Niemczech), przyciągając miliony turystów każdego roku.

Już tylko za kilka dni, około 4 miliony turystów spożyje zdumiewające 7 milionów litrów piwa, którego 1 litr kosztuje około 9 euro.

Emocji będzie mnóstwo, lecz jeśli boisz się, że przegapisz tą okazję, nie panikuj! PlayHugeLotto.pl w tym roku przynosi Oktoberfest do Ciebie – w pewnym sensie.

 

PlayHugeLotto.pl does the Oktoberfest!


Super! Ale jak mogę wziąć udział?

Po prostu kliknij na WEŹ UDZIAŁ poniżej, aby zaakceptować nasze warunki konkursu. Od tego momentu, czyli od 30 sierpnia do 14 września 2012, każdy zakupiony los na EuroJackpot lotto podaruje Ci jedno wejście do konkursu!

Zwycięzca zostanie losowo wybrany 17 września 2012. Pamiętaj, im więcej losów EuroJackpot tym więcej wejść do konkursu i szans na wygranie zapasu piwa na cały rok!

Kliknij więc poniżej aby wziąć udział (login wymagany) i zacznij grać w EuroJackpot. Więcej informacji o konkursie znajdziesz poniżej.

 

WEŹ UDZIAŁ

 

 

“Roczny zapas piwa” ile to jest?

Obliczyliśmy, że w ciągu dwóch weekendowych dni tygodnia, w piątek i sobotę (lub „Feiertage” po niemiecku), spożywamy pomiędzy 4 a 6 piw jednego wieczoru, lub pomiędzy 8 a 12 w ciągu całego weekendu. Dlatego typowa krata zawierająca 24 piwa powinna wystarczyć na 2 tygodnie.

W ciągu 52 tygodni w roku powinniśmy mieć w takim razie 624 puste butelki po piwie. To jest około 26 krat piwa czyli 212 litrów (Ps. średnia ilość piwa spożyta prze jedną osobę w ciągu roku to 90 litrów).

Zdecydowaliśmy więc, że wartość nagrody wyniesie 2000 euro.

 

To brzmi świetnie, lecz czy każdy może wziąć udział?

Absolutnie! Wiemy, że ta nagroda jest dość oryginalna w porównaniu z innymi nagrodami rozdanymi przez PlayHugeLotto.pl. Wiemy także, że dostarczenie rocznego zapasu piwa do zwycięzcy będzie dla nas wyzwaniem, lecz jesteśmy na to gotowi! Z pomocą naszych pośredników, zorganizujemy zakup i dostawę nagrody do adresu zwycięzcy, niezależnie od jego miejsca zamieszkania.

 

Ja piję tylko Heineken/Budweiser/Radeberger, itp!

Wiemy, że każdy z nas ma swój ulubiony smak piwa. Dlatego kiedy zwycięzca zostanie wybrany, będziemy mieli z nim małą pogawędkę, aby ustalić który smak piwa jest dla niego najlepszy. A następnie nasz pośrednik zajmie się całą resztą. Mamy tylko jedną prośbę, aby zwycięzca zrobił fotkę swojej wygranej, jako dowód dla pozostałych uczestników konkursu.

 

Nie piję alkoholu. Czy jest coś bezalkoholowego?

Oczywiście! Nie będziemy zmuszać Ciebie do picia alkoholu (chociaż jest to Oktoberfest). Zamiast normalnego piwa, możesz wybrać inny bezalkoholowy napój, do wartości 2000 euro. Parę pomysłów to: piwo bezalkoholowe, napoje chłodzące lub może skusisz się na wino.

I nie zależnie od tego co wybierzesz do picia, prosimy Cię tylko o tą fotkę, aby pokazać innym co wygrałeś.

 

Czy można coś jeszcze wygrać poza główną nagrodą?

No jasne! Jako zadowolony gracz PlayHugeLotto.pl, ucieszy Cię wiadomość o tym, że za 2 miejsce przyznane zostanie 250 euro w postaci Kredytów do Gry, a za 3 miejsce 100 euro. To podaruje Ci szansę na wygranie jednego z naszych ogromnych jackpotów!

 

WEŹ UDZIAŁ  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2021 Play UK Internet N.V