Płatności na PlayHugeLotto.pl

Zapłata za zakłady
Opcja Depozytu (Zakup Kredytów do Gry)
Bezpośrednia Zapłata za Zakłady
Metody Płatności
Karta Kredytowa: Visa i Mastercard
EntroPay (Wirtualna Visa)
Przelew Bankowy
NETeller
Moneybookers
ePay.bg
WebMoney
Neosurf
Abaqoos
Moneta
POLi
DineroMail
Euteller
Giropay
Boleto Bancário
Przelewy24
Sofort Überweisen
EPS
Trustly (InstantBank/GluePay)
Qiwi Wallet
HalCash
AstroPay

PaySafeCard

Obiór Funduszy
Odbieranie Wygranych
Bezpieczeństwo i Zapobieganie Nadużyciom
Weryfikacja Tożsamości

 

Zapłata za Zakłady

 

Istnieją dwa sposoby zapłaty za zakłady: pierwszy sposób to depozyt funduszy na Twoje konto online, w celu zakupu Kredytów do Gry. Drugi sposób to bezpośrednia zapłata za zakłady zaraz po ich wybraniu.

Zachęcamy naszych graczy do depozytu funduszy na ich online konto (czasami nazywane Zakupem Kredytów do Gry lub Doładowaniem Konta), ponieważ to pozwoli graczom na użycie ich Kredytów do Gry na np. mobilnej wersji naszej strony. 

 

Wróć do góry


Opcja Depozytu (Zakup Kredytów do Gry)

 

Doładuj konto

 

Następujące metody są dostępne do zakupu Kredytów do Gry:

Karta Kredytowa: Visa, MasterCard, wirtualna Visa EntroPay

Przelew Bankowy: Dane bankowe dostępne są w części Doładuj Konto > Przelew Bankowy

ePortfele: NETeller, Skrill (Moneybookers)

Inne opcje płatności (błyskawiczny przelew): Przelewy24, InstantBank

UWAGA: Fundusze wpłacone na konto online (przy użyciu jakichkolwiek płatniczych metod) nie mogą zostać wycofane.

 

Wróć do góry

 


Bezpośrednia zapłata za zakłady

 

Ze względu na charakter usług, bezpośrednie metody zapłaty za zakup to:

Karta Kredytowa: Visa, MasterCard oraz EntroPay (wirtualna karta Visa)

ePortfele: NETeller

Jeśli zdecydujesz się na zakup Kredytów do Gry, będziesz wtedy mógł użyć tych kredytów (funduszy online) do zapłaty za swoje losy. Dodatkowo, wszelkie wygrane mogą także zostać dodane do Twojego konta jako Kredyty do Gry.

 

Wróć do góry


Metody Płatności

 

Oto więcej informacji na temat powyższych metod płatności:

Karta Kredytowa: Visa oraz Mastercard


Akceptujemy większość kart kredytowych jak również dużą ilość kart debetowych. Proszę zauważyć, że karty bez numeru weryfikacyjnego CVV lub daty ważności nie będą przyjmowane. Wszystkie karty muszą posiadać kod CVV (ostatnie 3 liczby z numeru wydrukowanego na odwrocie karty) oraz ważną datę wygaśnięcia. 

Nieakceptowane karty to Visa Electron, Maestro, American Express oraz Diners Club.

Jeżeli Twoja karta zostanie z jakiegoś powodu odrzucona, nie zalecamy próbować więcej niż 3 razy w ciągu jednego dnia, ponieważ karta może zostać zablokowana.

Należy pamiętać, że podczas dokonywania depozytu przez Kartę Kredytową, w celu zakupienia Kredytów do Gry, minimalna kwota wpłaty to 10 EUR/10 GBP/10 USD. 

Karta może być także użyta do zapłaty za zakłady bezpośrednio po ich wyborze.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z płatnościami kartą kredytową, skontaktuj się z nami poprzez email lub czat.

 

Wróć do góry


EntroPay (Wirtualna Karta)


Karta EntroPay jest to wirtualna karta Visa prepaid (przedpłacona), dzięki której możesz dokonywać płatności online łatwo i bezpiecznie. Korzyści z posiadania karty EntroPay to:

Jest to Visa – możesz jej użyć wszędzie tam, gdzie akceptowana jest karta Visa.

Prepaid – jest to karta przedpłacona, co oznacza, że Ty ładujesz na nią środki. Masz więc pełną kontrolę swoich wydatków.

Wirtualna Karta – zarządzaj kontem z dowolnego urządzenia, poprzez komputer lub telefon.  

Bezpieczeństwo – najlepszej jakości platforma, która zabezpiecza Ciebie oraz Twoje pieniądze.

Prywatność – dokonuj płatności bez ujawniania swoich danych.

Szybkość – błyskawiczne zasilenie karty pozwala Ci na jej natychmiastowe użycie.

Proste Zasilenie – doładuj konto poprzez wiele sposobów płatności jak karta kredytowa, karta debetowa czy przelew bankowy.

Wielowalutowość – błyskawicznie zamień swoje fundusze na inną walutę.

Zapisz się z EntroPay już teraz, aby otrzymać Wirtualną Kartę Visa Prepaid i płacić online w najbezpieczniejszy i najprostszy sposób. 

Kliknij tutaj po więcej informacji.


Wróć do góry

Przelew Bankowy


Przelew Bankowy dostępny jest dla wielu krajów. Jeśli Twój kraj jest na liście, odpowiednie konta bankowe wyświetlą się na stronie, jak również Twój własny Kod Referencyjny, który należy wpisać w TYTULE przelewu.

Przelew bankowy może potrwać od 1 do 5 dni roboczych, w zależności od banku nadawcy i odbiorcy.

Aby zasilić Twoje konto jak najszybciej, prześlij do nas potwierdzenie przelewu jako załącznik w mailu, na adres [email protected] lub faksem na numer +48 22 4853 475.

Kiedy otrzymamy Twoje potwierdzenie przelewu, administrator użyje Twojego Kodu Referencyjnego do zidentyfikowania wpłaty i doda ją do Twojego konta.

UWAGA: Konieczne jest użycie podanego na naszej stronie Kodu Referencyjnego  (np. UKIEUR01234567), abyśmy mogli odnaleźć i ulokować Twoją wpłatę. Nie użycie prawidłowego kodu referencyjnego może znacznie przedłużyć czas przelewu funduszy na konto. 

Kliknij tutaj, aby sprawdzić czy opcja przelewu dostępna jest dla Twojego kraju (login wymagany).

 

Wróć do góry


NETeller

 

NETeller jest jednym z największych e-portfeli i jest akceptowany przez tysiące usług internetowych na całym świecie. NETeller działa w następujący sposób:

Otwórz konto z NETeller > Uzupełnij swój NETeller e-portfel > Płać poprzez Internet za usługi online szybko i bezpiecznie

WAŻNE: Jeśli płacisz przy pomocy NETeller na naszych stronach, pamiętaj o użyciu formularza płatności na naszej stronie. Nie dokonuj wpłaty bezpośrednio ze strony NETeller na nasze konto. Płatność przez NETeller jest bardzo podobna do płatności przez PayPal lub kartę kredytową. Dane Twojego konta z NETellet muszą zostać wpisane w podanym formularzu na naszej stronie. 

Opcja NETeller może być użyta do zakupu Kredytów do Gry lub do bezpośredniej zapłaty za zakłady – tak jak karta kredytowa.

UWAGA: Jeśli użyjesz NETeller do zakupu Kredytów do Gry, minimum wpłaty to 10EUR / 10GBP / 10USD. Jeżeli płacisz bezpośrednio za zakłady za pomocą NETeller, minimalna kwota zamówienia to 8GBP / 10EUR / 12USD.

NETeller ma wiele fantastycznych metod zasilania konta Twojego NETeller e-portfela: karta kredytowa, przelew bankowy, POLi i wiele innych. Aby otworzyć konto z NETeller lub uzyskać więcej informacji odwiedź NETeller.com

 

Wróć do góry


Skrill (Moneybookers)

 

Skrill (Moneybookers) to e-Portfel, który w tej chwili podbija świat. Używany przez tysiące do zapłaty za różnorodne rzeczy, od personalnych rachunków do zakupu zachcianek, a teraz także do zakupu zakładów na Twoje ulubione loterie na PlayHugeLotto.pl

Podobnie jak w przypadku innych e-portfeli, musisz otworzyć konto z Moneybookers a następnie je zasilić. Konto może zostać zasilone różnymi sposobami jak: karta kredytowa, przelew bankowy, Sofortüberweisung czy Giropay. Moneybookers również bezpiecznie przechowuje wszystkie Twoje dane.

Dodatkowo, Moneybookers pozwala na bezpośredni zakup, co oznacza, że jeśli nie posiadasz wystarczających środków na koncie Moneybookers, możesz użyć zachowanych danych Twojej karty kredytowej do natychmiastowej zapłaty za zakupy. 

WAŻNE: Jeśli wpłacasz fundusze na swoje konto z PlayHugeLotto.pl przez Moneybookers, zostaniesz przeniesiony do strony Moneybookers. Jest to bezpieczny i regularny proces Moneybookers. Jednak zawsze sprawdzaj adres URL kiedy Twoja przeglądarka otwiera nową stronę.

UWAGA: Minimalna kwota wpłaty poprzez Moneybookers to 10EUR / 10GBP / 10USD.

Po więcej informacji odwiedź Moneybookers.com

 

Wróć do góry


ePay.bg

 

ePay.bg jest to belgijski e-portfel, używany do płatności online w wygodny i oszczędny sposób (głównie za pomocą przelewu bankowego z Twojego konta).

E-portfel pozwala na połączenie belgijskich kont bankowych a następnie dokonywanie różnych płatności przy użyciu ePay.bg. 

WAŻNE: Tylko klienci z Bułgarii mają dostęp do tej formy płatności. 

Aby płacić przy pomocy ePay.bg wybierz Inne Opcje Płatności w części Doładuj Konto

 


Wróć do góry


WebMoney

 

WebMoney to szeroko popularny e-portfel i bramka płatności operująca w Rosji, w krajach byłej Rosji i nie tylko. WebMoney różni się od innych e-portfeli tym, że posiada własny aplet, przy użyciu którego dokonuje się płatności. 

Aby płacić przy pomocy WebMoney, wybierz Inne Opcje Płatności w Sekcji Płatności.

Aby otworzyć konto oraz uzyskać więcej informacji o WebMoney odwiedź wmtransfer.com

 

 

Wróć do góry


Neosurf

 

Neosurf jest to usługa na zasadzie karty prepaid, dostępna m.in. w Belgii, Francji, Włoszech i Hiszpanii. Rejestracja z Neosurf jest szybka i łatwa, więc interakcja z naszą stroną jest również bardzo prosta. 

Karty Neosurf można zakupić w kioskach w obsługiwanych krajach. 

Aby płacić przez Neosurf, wybierz Inne Opcje Płatności w części Doładuj Konto na naszej stronie. 

Po więcej informacji odwiedź neosurf.info

 

Wróć do góry


Abaqoos

 

Abaqoos jest to węgierski e-portfel oferujący usługi przez prepaid, środki pieniężne lub bezpośrednie debetowe rozwiązania do problemów płatniczych. Teraz można również płacić za loteryjne zakłady przy użyciu Abaqoos na Twojej ulubionej loteryjnej stronie – PlayHugeLotto.pl

Aby płacić poprzez Abaqoos, wybierz Inne Opcje Płatności w części Doładuj Konto na naszej stronie. 

Po więcej informacji odwiedź abaqoos.com

 

Wróć do góry


Moneta

 

Moneta jest to następny e-portfel pochodzący z Rosji, który pozwala na transfer, odbiór środków pieniężnych i płatność za towary i usługi na Internecie. Znany ze swojego solidnego systemu bezpieczeństwa, Moneta.ru jest popularnym wyborem rosyjskich klientów.

Aby płacić przez Monata.ru, wybierz Inne Opcje Płatności w części Doładuj Konto na naszej stronie.

Po więcej informacji odwiedź moneta.ru

 

Wróć do góry


POLi

 

POLi (skrót od Pay On Line) jest to australijski e-portfel, który obsługuje szeroką gamę popularnych sklepów. Nie masz karty kredytowej? Nie ma problemu. Razem z POLi możesz zapłacić za pomocą tradycyjnych przelewów bankowych. W niektórych przypadkach POLi przyjmuje także karty debetowe.

Jesteś również w stanie zasilić inne e-portfele przy użyciu POLi.

Aby płacić za pomocą POLi, wybierz Inne Opcje Płatności w części Doładuj Konto na naszej stronie.

Po więcej informacji na temat POLi odwiedź stronę polipayments.com

 

Wróć do góry


DineroMail

 

DineroMail uważany jest za największy e-portfel oraz sposób płatności w Południowej Ameryce, oferujący więcej funkcji niż inne e-portfele. Wiele klientów używa lokalne karty płatnicze, które są w większości ograniczone do korzystania tylko w kraju klienta. DineroMail rozwiązuje ten problem działając jako pośrednik pomiędzy tymi krajami a krajami, z których pochodzą używane przez klientów usługi internetowe.

Zasilanie konta z DineroMail może odbyć się poprzez kartę oraz różne inne usługi wymiany gotówki. 

Aby płacić za pomocą DineroMail, wybierz Inne Opcje Płatności w części Doładuj Konto na naszej stronie.

Więcej informacji na temat DineroMail można znaleźć na stronie dineromail.com

 

Wróć do góry


Euteller

 

Euteller jest to fiński kanał płatności, który pozwala fińskim klientom na zasilenie konta kredytami do gry, używając bezpośrednio ich fińskich kont bankowych. Euteller współpracuje z 8 głównymi bankami w Finlandii, dlatego też jest on drugim co do wyboru sposobem płatności przez fińskich klientów. 

Aby płacić przy użyciu Euteller, wybierz Inne Opcje Płatności z częśći Doładuj Konto na naszej stronie.

Po więcej informacji odwiedź stronę euteller.com

 

Wróć do góry


Giropay

 

Giropay jest to kanał płatności, który umożliwia niemal natychmiastowy przelew pomiędzy klientami a handlowcami i vice versa. Jest on bardzo podobny do iDEAL z Holandii. 

Giropay może zostać użyty do zakupu kredytów do gry szybko i prosto. Giropay może również służyć do zasilania innych e-portfeli.

Aby płacić przez Giropay na PlayHugeLotto.pl, wybierz Inne Opcje Płatności w części Doładuj Konto na naszej stronie. 

Po więcej informacji odwiedź giropay.de

 

 

Wróć do góry


Boleto Bancário

 

Boleto Bancário jest to brazylijska innowacyjna metoda płatności, która dąży do połączenia gotówki z płatnościami online. Boleto Bancário jest to kupon pieniężny, który uiszcza kod kreskowy w zamian za gotówkę.

Z pełną portugalską wersją, Boleto Bancário i PlayHugeLotto.pl to idealne połączenie dla naszych brazylijskich kliantów.

Aby płacić za pomocą Boleto Bancário, wybierz Inne Opcje Płatności w części Doładuj Konto na naszej stronie.

Więcej informacji na temat Boleto Bancário można znaleźć na stronie boletobancario.com

 

Wróć do góry


Przelewy24 (Polska)

 

Preferowana metoda płatności w Polsce, zaraz po karcie kredytowej, to przelew bankowy. Biorąc to pod uwagę powstała nowa forma płatności Przelewy24 (Dialcom24). Przelewy24 działa podobnie do iDEAL oraz Giropay, ponieważ ułatwia on i przyspiesza przelewy pomiędzy klientami a handlowcami. 

Przelewy24 akceptowane jest już w większości polskich firm typu e-commerce. Polscy klienci z pewnością zapoznali się już z tym serwisem, który jest niezwykle wygodny podczas zasilania konta z PlayHugeLotto.pl. Przelewy24 może również zostać użyty do zasilanie innych e-portfeli jak na przykład Moneybookers.

Aby płacić za pomocą Przelewy24, wybierz Inne Opcje Płatności w części Doładuj Konto na naszej stronie.

Po więcej informacji odwiedź oficjalną stronę przelewy24.pl

 

Wróć do góry


Sofort Überweisen

 

Tłumaczony jako “Natychmiastowy Transfer”, Sofort Überweisen jest następną popularną metodą płatności, pochodzącą z Niemiec. Serwis ten jest teraz dostępny w wielu krajach Europy, jak Włochy czy Francja.

Znany ze swojej szybkości, wygody i bezpieczeństwa, Sofort Überweisen jest z pewnością jednym z najszybciej rozwijających się sposobów płatności.

Aby płacić przy pomocy Sofort Überweisen, wybierz Inne Opcje Płatności w części Doładuj Konto na naszej stronie. 

Po więcej informacji odwiedź payment-network.com

 

Wróć do góry


EPS

 

Znany wcześniej jako Netpay, EPS (lub e-Payment Standard) jest to austriacki system płatniczy podobny do innych niemal-natychmiastowego sposobów płatności. Tak jak iDEAL, współpracuje on z większością austriackich banków. Konta bankowe muszą zostać zautoryzowane aby użyć EPS, lecz po autoryzacji, system ten działa fantastycznie i dokonuje przelewów w niemal rzeczywistym czasie.

Aby płacić za pomocą EPS na PlayHugeLotto.pl, wybierz Inne Opcje Płatności w części Doładuj Konto na naszej stronie. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.bmf.gv.at

 

Wróć do góry


Trustly (InstantBank/GluePay)

Trustly, znany także jako InstantBank lub GluePay, to serwis, dzięki któremu możesz dokonać niemal natychmiastowego przelewu środków.

Połączony bezpośrednio z większością banków w Polsce, Szwecji, Finlandii i Estonii, Trustly jest szybką i przede wszystkim bezpieczną metodą płatności.

Aby płacić za pomocą Trustly, przejdź do części Doładuj Konto na naszej stronie i kliknij na ikonę Trustly.

Więcej informacji o Trustly możesz znaleźć bezpośrednio na stronie https://trustly.com/

Wróć do góry


Qiwi Wallet
 

Usługi płatnicze QIWI oferują szeroką gamę sposobów płatności, wśród których każdy użytkownik może wybrać najdogodniejszą dla siebie metodę zapłaty. Proces transakcji jest bezpieczny i pokaże się na Twoim koncie niemal natychmiast. Tytuł transakcji to QIWI Cash.

Oto jak to działa:

1. Klient wybiera produkty na naszej stronie i przechodzi do strony płatności.

2. Klient wybiera QIWI jako opcję zapłaty i wpisuje swój numer telefonu.

3. Klient zostaje przekierowany do strony QIWI, otrzymuje rachunek do zapłaty i musi wybrać dogodny sposób płatności.

4. Klient wybiera „Qiwi Wallet”

5. Qiwi prosi gracza o hasło konta z Qiwi, w celu autoryzacji płatności.

6. Qiwi ściąga należną kwotę z konta klienta i zaznacza rachunek jako zapłacony.

Aby dokonać zapłaty poprzez Qiwi Wallet, wybierz Doładuj Konto > Inne Opcje Płatności.

Qiwi Wallet dostępny jest tylko w wybranych krajach. Po więcej informacji odwiedź stronę www.qiwi.com

 

Wróć do góry


HalCash (Hiszpania)

 

HalCash jest to usługa bankowa dla hiszpańskich użytkowników, za pomocą której klient może dokonać wpłaty funduszy na konto PlayHugeLotto.pl. Klient otrzymuje unikalny 9-cyfrowy Kod (tzw. Locator), który następnie musi wpisać podczas dokonywania przelewu z dostępnych banków. 

Dostępne banki, które współpracują w HalCash to: CaixaGalicia, Cajamar, Banco Popular, Banesto, Bancaja, Bankinter, Cajasol, Caja Laboral Euskadiko, ING Direct, Caixa Penedes.

Jak płacić za pomocą HalCash:

1. Klient wchodzi na stronę sprzedawcy lub dostawcy usług. 

2. Klient wybiera HalCash jako sposób płatności

3. Klient wpisuje kwotę płatności, po czym otrzymuje unikalny Kod (tzw. locator)

4. Klient wybiera bank, poprzez który dokona wpłaty. 

5. Klient podczas dokonywania przelewu podaje unikalny Kod. HalCash zostaje następnie powiadomiony o dokonanej płatności. 

Opcja HalCash dostępna jest w części Doładuj Konto > Inne Opcje Płatności.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.halcash.com/es/

Wróć do góry

 


AstroPay

AstroPay, to niemal natychmiastowy sposób przelewu funduszy przez bankowość internetową. Serwis ten pozwala klientom dokonać płatności za towary i usługi online, bezpośrednio na wyznaczone konto handlowca, przy użyciu bankowości internetowej klienta.

Korzystając z AstroPay na PlayHugeLotto.pl, fundusze będą natychmiastowo odjęte z konta klienta i dodane do konta online, w postaci kredytów do gry.

Jak płacić za pomocą AstroPay na PlayHugeLottos:

1. Zaloguj się na PlayHugeLotto.pl

2. Przejdź do części DOŁADUJ KONTO

3. Kliknij na ikonę AstropPay, która przekieruje Cię do strony płatności. Tam będziesz mógł wybrać jedną z dostępnych form przelewu.

4. Po zakończeniu płatności, fundusze w postaci kredytów do gry zostaną dodane do Twojego konta w ciągu maksymalnie 60 minut.

5. Możesz także płacić poprzez zwykły przelew w lokalnym banku, lecz proces ten może potrwać do 3 dni, zanim fundusze pojawią się na Twoim koncie online.

Więcej  informacji o AstroPay możesz znaleźć na stronie http://www.astropay.com/home/direct/

Wróć do góry


PaySafeCard

PaySafeCard, to wygodna metoda płatności online. Jest to karta prepaid, którą można zakupić w 450.000 punktach sprzedaży na całym świecie i płacić nią online. Płatność dokonywana jest poprzez wpisanie 16-cyfrowego PINu, który znajduje się na zakupionej karcie. To oznacza, że do płatności przez PaySafeCard nie potrzebujesz podawać swoich danych personalnych lub danych bankowych. 

PaySafeCard dostępna jest w następujących krajach: Belgia, Bułgaria, Cypr, Czechy, Dania, Finlandia, Węgry, Irlandia, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Słowacja, Słowenia, Malta, Niemcy, Grecja, Szwajcaria, Hiszpania, Polska, Portugalia, Austria, Francja, Włochy, Wielka Brytania, Rumunia , Norwegia, Szwecja, Holandia, Meksyk, Kanada, Chorwacja, Australia.

Jak płacić za pomocą PaySafeCard na PlayHugeLotto.pl

1. Zaloguj się na stronie i przejdź do części DOŁADUJ KONTO

2. Kliknij na ikonę PaySafeCard, następnie zostaniesz przekierowany do strony PaySafeCard, gdzie musisz wpisać swój 16-cyfrowy PIN.

3. Po pomyślnym zakończeniu płatności, Twoje online konto zostanie zasilone i zostaniesz z powrotem przekierowany do strony PlayHugeLotto.pl

 

Więcej informacji o PaySafeCard znajdziesz na stronie https://www.paysafecard.com/pl-pl/

Wróć do góry

 


Odbieranie Wygranych

 

Odbieranie wygranych (wypłata wygranych)polega na wypełnieniu krótkiego formularza i podaniu danych bankowych konta, na które zostaną przelane wygrane. W niektórych krajach dokonanie standardowego przelewu może nie być możliwe (możemy nie posiadać lokalnego konta w danym kraju), lecz wtedy dokonany zostanie międzynarodowy przelew bankowy. Będziesz jednak poinformowany o metodzie wypłaty przez nasz dział księgowości.

UWAGA: W związku z przestrzeganiem przepisów bankowych, nie wypłacamy wygranych na konta kart kredytowych.

Wypłata wygranych na konto NETeller lub Moneybookers jest możliwa, wystarczy tylko wybrać odpowiednią opcję podczas wypłacania wygranych, na stronie Bilans Konta.

W przypadku wysokich wygranych, zorganizujemy niezależnego doradcę finansowego w celu wsparcia decyzji dotyczących wypłaty wygranych oraz zarządzania finansami. 

 

Wróć do góry


Weryfikacja Tożsamości

 

Nasze strony zostały utworzone z myślą o najwyższym poziomie bezpieczeństwa – nie tylko aby chronić nas, lecz co ważniejsze, aby chronić naszych cennych klientów. Zajmujemy się dużą ilością danych jaka przechodzi przez nasz system każdej godziny każdego dnia i liczba ta wciąż rośnie. Z tego powodu nasz system zabezpieczeń może tymczasowo zablokować Twoje konto, które zostanie wtedy sprawdzone przez nas manualnie a następnie potwierdzone.

Zapobieganie nadużyciom zajmuje dużą część naszych codziennych działań. Szczegóły rejestracji oraz szczegóły dokonywanych transakcji są stale sprawdzane. Gdyby nasz system wykrył jakąkolwiek podejrzaną aktywność i zablokował konto, klient może zawsze skontaktować się z naszą przyjazną obsługą klienta aby zweryfikować i odblokować konto.

Proszę zauważyć, iż prośba o zweryfikowanie konta będzie pochodzić tylko z domeny „playukinternet.com” lub „symfonysl.com” (np. [email protected]). Również klienci podczas odpisywania nie powinni zmieniać tego adresu. Proszę być bardzo czujnym podczas przekazywania jakichkolwiek danych osobowych umożliwiających identyfikację. Ponadto proszę nie przesyłać żadnych danych kart kredytowych w ordynarnym emailu, ze względu na jego wysoką wrażliwość. 

Jeżeli chciałbyś potwierdzić swoją tożsamość, po prostu skontaktuj się z nami poprzez czat. 

Zgodnie z aktem zabezpieczeniem danych finansowych jak standardy KYC, możesz zostać poproszony o potwierdzenie tożsamości oraz własności karty kredytowej. Wygodne metody potwierdzeń będą zawsze dostarczone przez naszych agentów.


Ostatnia aktualizacja: 22 września 2013 09:00

SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2018 Play UK Internet N.V