Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną polityką prywatności. 

O polityce prywatności

Odwiedzając niniejszą stronę internetową lub się na niej rejestrując, należy stosować się do pewnych zasad. Wśród nich wymienić można politykę prywatności, która wyjaśnia jakie informacje o użytkownikach są przechowywane i w jakim celu.
Poniżej znajdziesz podsumowanie naszej polityki prywatności. Dzięki temu możesz upewnić się, że czujesz się komfortowo, przebywając na naszej stronie.
Przejrzystość i zaufanie są dla nas bardzo ważne i nie musisz zakładać lub korzystać z konta lub członkostwa, jeśli nie zgadzasz się z naszą polityką prywatności.

Dane, o które prosimy

Prosimy o pewne dane, aby upewnić się, że jesteś pełnoletni i możesz korzystać z naszych usług. Wśród tych danych znajduje się imię i nazwisko, data urodzenia, adres email, co najmniej jeden numer kontaktowy oraz adres i kraj zamieszkania. Nie przechowujemy twojego hasła.
Używanie tej strony (odwiedzanie jej, poruszanie się po niej lub dokonywanie zakupów) oznacza również, że rodzaj używanego przez ciebie urządzenia, adres IP, odwiedziny na stronie, dane do faktury oraz historia płatności są przechowywane, tak samo jak wszelkie interakcje, w jakie klient wszedł z przedstawicielami firmy.
 
Do czego wykorzystywane są te dane

Dane na twoim koncie są wymagane, aby dokonywać zakupów i brać udział w konkursach na stronie.
Informacje te są również niezbędne do wysyłania powiadomień. Te powiadomienia mogą dotyczyć wygranych, bezpieczeństwa konta lub zmian w naszych usługach.
Informacje na temat twoich odwiedzin na stronie, na przykład na temat używanego przez ciebie urządzenia lub IP, mogą zostać użyte w celu poprawy i optymizacji twojego doświadczenia gry na stronie. Korzystamy z nich również po to, by komunikować się z tobą, gdy jest to niezbędne.
Możesz ustalić swoje preferencje dotyczące materiałów marketingowych i nie wpłynie to na możliwość otrzymywania powiadomień, w tym potwierdzeń zakupu i wyników.
 
W jaki sposób dane są przechowywane i chronione


Dane podawane na stronie są przechowywane przez Secure View Services Ltd, numer handlowy HE149654 z siedzibą na trzecim piętrze, Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nikozja, Cypr.
Firma poda również pewne dane pracownikom oraz przedstawicielom działającymi w imieniu firmy. Wszystkie dane firma traktuje jako poufne. Niektóre sytuacje mogą wymagać od firmy, aby ujawnić dane w celu ochrony swojej własności lub użytkowników. Mowa tu o sytuacjach natury prawnej, regulacyjnej lub dotyczących bezpieczeństwa. Jeśli firma zostanie sprzedana lub oddana, może to się też stać z niektórymi lub wszystkimi danymi.
Firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas odwiedzania i korzystania z jej stron, inwestując w zaawansowane technologie służące jedynie ochronie danych i aktywów ich stron i sieci.
Dane na twój temat, zostaną ci udostępnione na twoją prośbę w każdej chwili.

Zmiana danych osobowych i preferencje

Ważne jest dla nas, aby twoje dane były poprawne i aktualne.
Niektóre dane mogą zostać uaktualnione na stronie (dla przykładu adres i numer telefonu). Inne dane mogą wymagać weryfikacji przed aktualizacją. W tym przypadku należy skontaktować się z działem obsługi klienta, aby otrzymać pomoc.
Jeśli chcesz zmienić swoje preferencje dotyczące komunikacji, możesz to zrobić na swoim profilu lub poprosić o pomoc obsługę klienta.
 
Odpowiedzialność podczas używania strony


Podczas używania strony użytkownicy nie powinni w żaden sposób ściągać, powielać ani zmieniać treści znajdujących się na stronie. Użytkownicy powinni być również świadomi, że zasady obowiązujące na stronie nie odnoszą się do serwisów lub produktów oferowanych przez strony trzecie, do których strona może zawierać linki. Odnosi się to między innymi do przesyłania informacji za pomocą mediów społecznościowych, które mają własne polityki prywatności.
Jeśli utraciłeś dane w wyniku działania wirusa, robaka komputerowego lub Trojana, strona nie bierze za to odpowiedzialności. Pomożemy ci natomiast zapobiec nadużyciu twojego konta użytkownika, jeśli poinformujesz nas o takiej sytuacji. W niektórych przypadkach możemy poprosić cię o przesłanie dowodów potwierdzających, że podane przez ciebie informacje są prawdziwe. Aby umożliwić dalsze korzystanie ze strony, taka dokumentacja musi zostać przesłana.  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V