Stuff

Słyszeliście o siedmiu cudach starożytnego świata, o siedmiu grzechach głównych, o siedmiu krasnoludkach, lecz wkrótce wszystkie te siódemki odejdą w zapomnienie, dlatego, że PlayHugeLotto.pl rozpoczął… poczekaj, poczekaj…

…PAKIET SUPER7!

Proszę oprzyj się pokusie krzyczenia jak nastolatka na koncercie Justin’a Biber’a i raczej utrzymaj oklaski na sam koniec.

Pakiet Super7 to Twoja selekcja siedmiu najwspanialszych światowych loterii zwiniętych razem i przyprawionych dyskontowaną dobrocią oraz przybranych łatwością użytkowania.

W celu obchodzenia tej monumentalnej okazji, PlayHugeLotto.pl zdecydował się nagrodzić siedmiu sprytnych graczy, którzy wybiorą tą właśnie opcję gry pomiędzy 4 lipca a 16 sierpnia 2011r. Po wybiciu północy 16 sierpnia, i nie wcześniej, skomplikowany losowy algorytm wyboru zwycięzcy (nie pytajcie, my też nie wiemy jak on działa), wybierze siedmiu graczy spośród wszystkich zakwalifikowanych, i rozda następujące siedem nagród:

MIEJSCE  NAGRODA KATEGORIA WIĘCEJ INFO
1 nagroda: iPad2 64GB Tablets Kliknij tutaj
nagroda: Canon Powershot G12 Compact Cameras Kliknij tutaj
3 nagroda: Sony Home Cinema BDV-E370 Home Cinema Kliknij tutaj
4 nagroda: Garmin sat navigation nuvi 1690 GPS Devices Kliknij tutaj
5 nagroda: Denon Hi-Fi D-M38DAB Hi-Fi Kliknij tutaj
6 nagroda: Sony PS3 Slim Gaming Kliknij tutaj
7 nagroda: Apple iPod Touch Portable Media Kliknij tutaj

 

Te siedem nagród jakie rozdajemy, zostało wybrane przez magazyn STUFF jako siedem najbardziej pożądanych gadżetów w swoich kategoriach, dostępnych w tej chwili na rynku.

Aby zakwalifikować się do uzyskania jednej z tych siedmiu nagród musisz dokonać zakupu Pakietu Super7 przed upływem 16 sierpnia 2011r. I to wszystko! Nie mogło być prościej. Oprócz może tej części:

Tygodniowy Pakiet Super7 = 1 wejście do konkursu
Miesięczny Pakiet Super7 = 5 wejść do konkursu
3 miesięczny Pakiet Super7 = 20 wejść do konkursu
6 miesięczny Pakiet Super7 = 60 wejść do konkursu
Roczny Pakiet Super7 = 150 wejść do konkursu

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami poprzez email lub czat online na stronie głównej.

Życzymy powodzenia!

   • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V