Obsługa Klienta - Jakość Obsługi
Ocena 4.5/5

Na PlayHugeLotto.pl szczycimy się wysoką jakością obsługi klienta, którą zapewniamy graczom z całego świata.

W ciągu 18 lat w branży, zbudowaliśmy renomę i zasłużoną reputację jako najlepszy dostawca usług w bezpiecznym zakupie losów na światowe loterie. Bezpieczna i sprawna obsługa, atrakcyjne produkty oraz 100% wypłaconych wygranych do naszych graczy, pomagają nam utrzymać wysoką reputację.

Wierzymy, że najważniejszy w naszym biznesie jesteś Ty - gracz! Zainwestowaliśmy w światowej jakości dział obsługi klienta i jesteśmy dumni z poziomu pomocy jaką możemy zapewnić naszym klientom.

Ponieważ cały czas staramy się polepszać jakość naszych usług prosimy, abyś ocenił naszą obsługę klienta za każdym razem, kiedy zakończysz czat poprzez Natychmiastową Pomoc. Pozwoli nam to na ciągłe monitorowanie i usprawnianie pracy naszego działu obsługi.

W 2014 roku udało nam się utrzymać wynik 4.5/5.

Opinie Zadowolonych Klientów

Na PlayHugeLotto.pl chcemy, aby każdy gracz był zadowolony! Przeczytaj niektóre z opinii naszych klientów tutaj!

PlayHugeLotto.pl i inne marki:

Jako prawdziwie globalny usługodawca , PlayHugeLotto.pl współpracuje z wieloma znanymi markami i wydawcami z całego świata.

logo

SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 piętro Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cypr, na licencji hazarodwej firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet, i związane z nim marki, działa jako niezależny serwis uprawniony do zakupu losów i nie jest związany ani nadzorowany przez National Lottery, MUSL czy Camelot Plc, lub jakąkolwiek inną firmę oferującą produkty, dla których został uruchomiony ten serwis.

© 2018 Play UK Internet N.V