Obsługa Klienta - Jakość Obsługi
Ocena 5/5

Na PlayHugeLotto.pl szczycimy się wysoką jakością obsługi klienta, którą zapewniamy graczom z całego świata.

W ciągu 18 lat w branży, zbudowaliśmy renomę i zasłużoną reputację jako najlepszy dostawca usług w bezpiecznym zakupie losów na światowe loterie. Bezpieczna i sprawna obsługa, atrakcyjne produkty oraz 100% wypłaconych wygranych do naszych graczy, pomagają nam utrzymać wysoką reputację.

Wierzymy, że najważniejszy w naszym biznesie jesteś Ty - gracz! Zainwestowaliśmy w światowej jakości dział obsługi klienta i jesteśmy dumni z poziomu pomocy jaką możemy zapewnić naszym klientom.

Ponieważ cały czas staramy się polepszać jakość naszych usług prosimy, abyś ocenił naszą obsługę klienta za każdym razem, kiedy zakończysz czat poprzez Natychmiastową Pomoc. Pozwoli nam to na ciągłe monitorowanie i usprawnianie pracy naszego działu obsługi.

W 2018 roku udało nam się utrzymać wynik 5/5. Postaramy się otrzymać więcej opinii, takich jak te: 

Abhijit D.

Obsługa klienta jest bardzo profesjonalna i dobrze wiedzą, co robiąSą świetnie przygotowani, by pomagać klientom. Otrzymałem efektywną pomoc na moje zapytanie na temat depozytów. 

Sinqobele B.

Bardzo doceniam szybkie odpowiadanie na wiadomości. Nie miałem żadnych problemów z obsługą klienta odkąd zacząłem grać w 2008 roku.

Eddie M.

Niesamowita obsługa klienta w postaci pomocy od @Eva, @Julia, @Brittany oraz innych osób na @PlayHugeLotto! Bardzo szybko otrzymuję odpowiedzi i wszyscy są przyjaźnie nastawieni.

Vlado S.

Tak! Playhugelotto ma jeden z najlepszych zespołów obsługi klienta, z których korzystałem. Kilkakrotnie pytałem o bonusy. Otrzymane odpowiedzi były szybkie i poprawne. To samo, gdy pytałem o wypłaty wygranych. Świetna obsługa klienta. Jestem naprawdę zadowolony. Oby tak dalej! 

Tyrone O.

Za każdym razem gd miałem do czynienia z obsługą klienta na Playhugelotto było to wspaniałe doświadczenie. Wykraczają poza to, czego się od nich oczekuje


Turigye Davis

Obsługa klienta jest tu pomocna 24/7. Zawsze świetnie wszystko wytłumaczą. Jeśli czegoś nie rozumiesz, zadzwonią do Ciebie. Czego jeszcze można chcieć? Uwielbiam ich zespół.

PlayHugeLotto.pl i inne marki:

Jako prawdziwie globalny usługodawca , PlayHugeLotto.pl współpracuje z wieloma znanymi markami i wydawcami z całego świata.

logo

Opinie Zadowolonych Klientów

Na PlayHugeLotto.pl chcemy, aby każdy gracz był zadowolony! Przeczytaj niektóre z opinii naszych klientów tutaj!  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V