CO SIĘ DZIEJE Z MOIM WEJŚCIEM DO GRY?

Cykl przystąpienia do gry rozpoczyna się wraz z przedłożeniem swojego dowodu wpłaty (playslip) u detalisty w UK / USA. Następnie wchodzi on bezpośrednio na oficjalny terminal Loterii.

Cykl przystąpienia do gry rozpoczyna się wraz z przedłożeniem swojego dowodu wpłaty (playslip) u detalisty w UK / USA. Następnie wchodzi on bezpośrednio na oficjalny terminal Loterii. Twoje liczby są następnie przekazywane za pośrednictwem sieci do centralnego systemu komputerowego.

Twoje liczby są drukowane na terminalu detalisty, a kupon na przystąpienie do gry oddany przedstawicielowi PlayUKinternet. Potem przekazany zostaje do biura bezpieczeństwa PlayUKinternet i zamknięty w sejfie, aż do momentu losowania. Potwierdzenie nabycia zostanie do Ciebie wysłane drogą mejlową, zaraz po dokonaniu zakupu.

Jeśli zwycięzcą okaże się gracz PlayHugeLottos, w jego imieniu zgłosimy wygraną, która następnie zostanie wpłacona na jego konto.

  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V