Otrzymaj 5 darmowych voucherów na SuperEnaMax za zaproszenie znajomego!

To proste jak drut! Oto jak to działa:

Send your friends a PlayHugeLotto.pl email 1. Wpisz imiona swoich znajomych oraz ich adresy mailowe w polach poniżej, a my wyślemy do nich email z zaproszeniem do PlayHugeLotto.pl, w Twoim imieniu.
PlayHugeLotto.pl sends you a voucher when they play 2. Jak tylko Twój znajomy zarejestruje się na stronie i dokona pierwszego zakupu, Ty otrzymasz od nas email z podziękowaniem jak również 5 darmowych voucherów na SuperEnaMax.
Or we add vouchers to your PlayHugeLotto.pl account 3. Jeżeli jesteś już zarejestrowany, Twoje konto zostanie uzupełnione 5 darmowymi voucherami na SuperEnaMax.


Zacznij zapraszać znajomych już teraz:

 

Twoje dane
Dane Twoich znajomych
Dodaj znajomego lub usuń More Less

*Wiadomość
*
SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 piętro Methonis Tower, 73 Archbishop Makarios Avenue, Cypr, na licencji hazarodwej firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

PlayUKinternet, i związane z nim marki, działa jako niezależny serwis uprawniony do zakupu losów i nie jest związany ani nadzorowany przez National Lottery, MUSL czy Camelot Plc, lub jakąkolwiek inną firmę oferującą produkty, dla których został uruchomiony ten serwis.

© 2018 Play UK Internet N.V