My wiemy dlaczego grasz – aby wygrać wielką wygraną. A jednym ze sposobów na wielką wygraną to użycie nowej funkcji Multiplikatora, który zapewnia jeszcze większą wygraną.

Więc co to jest Multiplikator i jak on działa?
Multiplikator to przystępny dodatek do Twoich zakładów, który w efekcie zwiększy Twoje wygrane dwukrotnie, trzykrotnie lub czterokrotnie, w zależności od Twojego wyboru. Uwaga: Multiplikator nie jest zastosowany w przypadku wygrania głównej wygranej oraz wygranej II stopnia.

Możesz użyć tej funkcji na stronie płatności po wyborze swoich zakładów, czy będzie to na chybił trafił, przez opcję Szybkiej gry czy przez własny wybór liczb. Na stronie Zapłaty za Zakłady, system wyświetli Twoje wejścia a obok nich opcję pomnożenia wygranych. Możesz wybrać x2, x3 lub x4, co oznacza, że jeśli trafisz wygraną, zostanie ona pomnożona przez wybrany czynnik. 

EuroMillions Lottery Multiplier

Przykład: wybór zakładów EuroMillions z zastosowaniem Multiplikatora przy każdym wejściu

Koszt Multiplikatora różni się w zależności od loterii, np. jest taniej zastosować Multiplikator do loterii OzLotto niż EuroMillions. Ważne jest aby pamiętać, że jeśli opcja Multiplikatora zostanie wybrana dla jednego zakładu, tylko ten jeden zakład zostanie pomnożony, innymi słowy każde wejście musi zostać pomnożone osobno. 

Podczas gdy Multiplikator znacznie zwiększy Twoje wygrane, pamiętaj, że jest to dodatkowa usługa PlayHugeLotto.pl i jako rezultat, usługa ta wyklucza zastosowanie Multiplikatora we wszystkich głównych wygranych oraz wygranych II stopnia.

Jeśli masz do nas pytania na ten temat skontaktuj się z nami poprzez email lub czat. 

   • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V