{{ entry_numbers.number }}
Wybierz datę losowania
Wyniki Liczba zwyciezców KWOTA WYGRANYCH
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii
Wyniki Liczby Wygrana za zestaw (10xdecimo)
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii

Skąd Będę Wiedział, Że Mam Zwycięskie Liczby Cash4Life?

Jeśli zagrałeś w loterii online Cash4Life na PlayHugeLotto.pl i poprawnie zgadłeś wszystkie pięć wylosowanych liczb i Kulę Pieniężną, będziesz zwycięzcą głównej nagrody Cash4Life.

Główna nagroda Cash4Life jest największą, ale ta ekscytująca gra lotto, ma też fantastyczne drugorzędne nagrody do odebrania.

Z PlayHugeLotto.pl trafienie Wyników Loterii Cash4Life nie mogło być łatwiejsze. Jest wiele sposobów, na które możesz sprawdzić ostatnie wygrywające liczby Cash4Life:

  1. Mail z Wynikami: Dla graczy loterii Cash4Life, tej niesamowitej grze lotto online, pierwszą opcją sprawdzenia wygrywających liczb Cash4Life będzie automatyczny Mail z Wynikami, który zostaje wysłany krótko po losowaniu. Mail będzie odzwierciedlał ostatnie wygrywające liczby Cash4life i wszelkie trafienia, jakie będziesz uda ci się zrobić.

  2. Zakładka Wyników Lotto Cash4Life: Wszyscy zarejestrowani gracze na PlayHugeLotto.pl mogą upewnić się, co do wyników Cash4Life poprzez naciśnięcie na zakładkę Wyników Lotto na stronie głównej. Tutaj zobaczysz wyniki ostatniego losowania Cash4Life, poprzednie wyniki losowań i wszystkie drugorzędne nagrody za każde losowanie.

  3. Spersonalizowane Połączenie Telefoniczne: Dla zwycięzców, którzy wygrali 200$/€/£ lub więcej, Przedstawiciel PlayHugeLotto.pl zadzwoni do ciebie i upewni się, że wiesz o wygranej oraz poinformuje cię jak odebrać nagrodę.

Jak widać, granie w najlepszych międzynarodowych loteriach online na PlayHugeLotto.pl jest najlepszą decyzją, jaką możesz podjąć, skoro nie tylko uczyniliśmy granie na naszej loterii bardziej ekscytującym ze świetnymi promocjami, ale też odbieranie nagrody nie mogło być prostsze.


Jaka jest kwota głównej nagrody Cash4Life?

Gracze Loterii Cash4Life, którzy poprawnie połączyli wszystkie pięć głównych liczb i Kulę Pieniężną, wygrają główną nagrodę w wysokości 1000$ Amerykańskich Dolarów co dziennie do końca życia.

Tylko główna nagroda i druga największa nagroda pieniężna mogą być wypłacane w ratach. Nagrody w innych, niższych poziomach nagród, wypłacane są w jednorazowej kwocie.

Pamiętaj, że nie ma zmian w Loterii Cash4Life i nagroda główna pozostaje taka sama przy każdym losowaniu.

Rzadko też zdarza się, że nikt nie wygrywa nagrody głównej, bo szansę wygranej są zdecydowanie po stronie graczy.


Kiedy odbywa się Cash4Life?

Możesz grać na Loterii Cash4Life w Środy i Soboty. Losowanie odbywa się w Lawrenceville, w stanie New Jersey, w USA o 21:00 czasu wschodniego


Jak bardzo mógłbym wygrać, jeśli wygrałbym główną nagrodę Cash4Life?

Szanse wygrania na Cash4Life to 1 do 8.

Zwycięski Poziom
Nagroda
Pięć (5) liczb + Kula Pieniężna
1.000$ Dolarów Amerykańskich codziennie przez całe życie (lub jednorazowa wypłata w kwocie 7.000.000$ Dolarów Amerykańskich)
Pięć (5) liczb 1.00$ Dolarów Amerykańskich tygodniowo przez całe życie (lub jednorazowa wypłata w kwocie 7.000.000$ Dolarów Amerykańskich)
Cztery (4) liczby + Kula Pieniężna 2.500$ Dolarów Amerykańskich
Cztery (4) liczby 500$ Dolarów Amerykańskich
Trzy (3) liczby + Kula Pieniężna 100$ Dolary Amerykańskie
Trzy (3) liczby 25$ Dolary Amerykańskie
Dwie (2) liczby + Kula Pieniężna 10$ Dolary Amerykańskie
Dwie (2) liczby 4$ Dolary Amerykańskie
Jedna (1) liczba + Kula Pieniężna 2$ Dolary Amerykańskie

Opcje Wypłaty Głównej Nagrody Loterii Cash4Life

Loteria Cash4Life wypłaca główną nagrodę i drugą największą nagrodę w formie okresowej. Mimo wszystko można odebrać nagrodę w formie jednorazowej. Wszystkie inne nagrody wypłacane są w formie jednorazowej.


Kumulacje Głównej Nagrody Cash4Life

Nie ma kumulacji w Loterii Cash4Life. Nie ważne czy ktoś wygra główną nagrodę czy nie, jej kwota pozostanie taka sama w kolejnym losowaniu.

Trzeba zaznaczyć, że nie-wygrywające losowania to rzadkość w Loterii Cash4Life, gdyż szansa wygranej jest po stronie gracza.


Jakie są szanse wygrania w Loterii Cash4Lief?

Zwycięski Poziom
Szanse
Pięć (5) liczb + Kula Pieniężna
1 do 21.846.048
Pięć (5) liczb 1 do 7,282,016
Cztery (4) liczby + Kula Pieniężna
1 do 79,440
Cztery (4) liczby
1 do 26,480
Trzy (3) liczby + Kula Pieniężna
1 do 1,471
Trzy (3) liczby
1 do 490
Dwie (2) liczby + Kula Pieniężna
1 do 83
Dwie (2) liczby
1 do 28
Jedna (1) liczba + Kula Pieniężna
1 do 13
Ogólne szanse na wygranie dowolnej nagrody w Cash4Life to 1 do 8

Jak odebrać Nagrodę Loterii Cash4Life?

Z PlayHugeLotto.pl online, nie musisz odbierać wygranych osobiście, zostaną one bezpośrednio przeniesione na twoje konto bankowe.

Dostaniesz wybór, czy chcesz wypłacić nagrodę, czy zachować ją na koncie PlayHugeLotto.pl.

PlayHugeLotto.pl oferuje między innymi typowe opcje kart kredytowych i debetowych, takich jak Mastercard, Visa.

Jak wypłaca się z loterii Cash4Life?

Wszystko czego potrzebujesz to zatwierdzenie prośby o 'wypłatę pieniędzy', a twoje pieniądze zostaną złożone do wybranego konta bankowego i w wybranej walucie.

Co zrobić, jeśli wygram Amerykańskie Cash4Life?

Jeśli dokładnie sprawdziłeś zwycięskie liczby Cash4Life, po otrzymaniu gratulacji wygranej, odbierz swoją nagrodę. To ekstremalnie łatwy proces, ponieważ przycisk do odebrania nagrody znajduje się w mailu oraz na stronie zaraz po zalogowaniu.


FAQ Cash4Life

Czy muszę dopasować liczby w dokładnej kolejności? - Jeśli dobrze trafisz pięć (5) głównych liczb i Kulę Pieniężną, wygrasz główną nagrodę 1000$ Amerykańskich Dolarów przez reszeę życia. Kolejność kul nie ma znaczenia.

Jakie są szanase wygrania Cash4Life - Ogólne szanse na wygranie dowolnej nagrody Cash4Life to 1 do 8

Jak wiele liczb i Cash4Life - Pięć głównych liczb w Kuli Pieniężnej

Historyczne Zmiany Cash4Life - Pierwsze losowanie Loterii Cash4Lfie zostało zorganizowane w Czerwce 2014 i zawstąpiło Sweet Lottery

Jak nazwa wskazuje, gracze loterii mogą zobaczyć siebie wygrywających pieniądze do końca życia. Upewnij się, że grasz w loterii Cash4Life i powodzenia w wynikach!  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V