{{ entry_numbers.number }}
Wybierz datę losowania
Wyniki Liczba zwyciezców KWOTA WYGRANYCH
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii
Wyniki Liczby Wygrana za zestaw (10xdecimo)
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii

Loteria El Gordo Navidad

 

Jak grać w ElGordo Navidad:

Zakup losów na hiszpańską loterię fantową wygląda inaczej niż na tradycyjne lotto. Losy Navidad mają już wydrukowany numer i możesz zakupić pojedynczy decimo lub zestaw 10 losów – billete. Każdy z gotowych już numerów może być sprzedany nawet 180 razy.

W ostatnim losowaniu El Gordo Navidad pula nagród wyniosła 2.24 miliardy euro.

Kiedy grać w El Gordo Navidad:

El Gordo Navidad to coroczna loteria bożonarodzeniowa i odbywa się ona od ponad 200 lat. Pierwsze losowanie miało miejsce w 1812 roku. Losowanie odbywa się raz do roku 22 grudnia w Madrycie. 

SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2020 Play UK Internet N.V