{{ entry_numbers.number }}
Wybierz datę losowania
Wyniki Liczba zwyciezców KWOTA WYGRANYCH
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii
Wyniki Liczby Wygrana za zestaw (10xdecimo)
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii

Loteria El Gordo

Jak Grać w Loterię ElGordo:

Należąca do Loterías y Apuestas del Estado loteria El Gordo, jest jedną z najpopularniejszych na europejskim rynku lotto. Aby zagrać, gracze muszą wybrać numery z dwóch zestawów. Pięć liczb głównych wybieranych jest ze zbioru od 1 do 54, a liczba bonusowa ze zbioru od 0 do 9. Aby zdobyć główną wygraną gracze muszą prawidłowo wytypować wszystkie 6 liczb.

Podczas losowania, numery wybierane są z dwóch maszyn losujących. Kolejne wygrane nagradzane są następująco: nagroda drugiego stopnia za trafienie piątki, trzeciego stopnia za cztery liczby główne i bonus, aż do najniżej nagrody za trafienie dwóch liczb głównych. Loteria oferuje w sumie 8 stopni wygranych.

Informacje o Kumulacjach i Wygranych

45% ze sprzedaży losów należy do państwa, 10% zarezerwowane jest na refundacje (w Hiszpanii za trafienie bonusu, gracze otrzymują refundację z zakupiony los), 45% przeznaczane jest na nagrody.
W każdym stopniu wygranych nagrody dzielone są równo pomiędzy wszystkie losy.

Jackpot rozpoczyna się od kwoty 5 milionów euro. W przypadku braku zwycięzców, 50% nagrody dodawane jest do kolejnej głównej wygranej. Dzięki temu kumulacje loterii ElGordo cieszą się ogromną popularnością wśród graczy lotto online.

Kiedy Grać w ElGordo:

Losowania odbywają się w każdą niedzielę o godzinie 13:00 czasu GMT+1.

SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2020 Play UK Internet N.V