{{ entry_numbers.number }}
Wybierz datę losowania
Wyniki Liczba zwyciezców KWOTA WYGRANYCH
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii
Wyniki Liczby Wygrana za zestaw (10xdecimo)
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii

El Nino

Jeżeli znasz El Gordo de Navidad, będziesz wiedział czego spodziewać się od El Nino. Gracze kupują losy z wydrukowanym już numerem, są to tak zwane decimo. Numery rozpoczynają się od 00000 i kończą na 99999.

Gracz może zakupić pojedynczy los lub cały zestaw składający się z 10 decimo – każdy z nich będzie zawierał ten sam numer. Jeżeli posiadasz zwycięski zestaw otrzymasz całą nagrodę, jeżeli posiadasz zwycięski decimo, otrzymasz jedną dziesiątą nagrody.

 

Kiedy Grać w ElNino:

Losowania El Nino odbywają się raz do roku 6 stycznia.

SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2020 Play UK Internet N.V