{{ entry_numbers.number }}
Wybierz datę losowania
Wyniki Liczba zwyciezców KWOTA WYGRANYCH
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii
Wyniki Liczby Wygrana za zestaw (10xdecimo)
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii

Czy mam Wygrywające Liczby Irish Lotto?

  Jest wiele sposobów, na które możesz sprawdzić Wyniki Loterii Irish Lotto:

 1. Mail z Wynikami: Krótko po losowaniu Irish Lotto, gracze, którzy kupili kupony losowania, automatycznie dostaną Mail z Wynikami ostatniej Loterii Irlandzkiej. Automatyczny mail będzie również pokazywał co udało ci się trafić.
 2. Spersonalizowane połączenie telefoniczne: Do graczy którzy mieli tyle szczęścia, że wygrali 200$/€/£ lub więcej, zadzwoni Przedstawiciel Biura Obsługi Klienta PlayHugeLottos.com i upewni się, że wiesz o swojej wygranej. Agent poinformuje cię też jak odebrać swoją wygraną i odpowie na wszelkie pytania.

Jaka jest kwota głównej nagrody Irish Lotto?

Minimalna główna nagroda w Irish Lotto to 2 miliony €. W przypadku, gdy nikt nie wygra nagrody głównej, będzie się kumulowała, aż osiągnie granicę 18,9 miliona € i pozostanie w takim stanie, aż zostanie wygrana.

Kiedy to się dzieje, pieniądze z nadwyżki przekazywane są do niższego poziomu nagrody, zwiększając jego kwotę. Poziom, który najpewniej zostanie zwiększony to Trafienie pięciu (5) liczb + dodatkowej kuli.

W grze Irish Lotto istnieją poziomy nagród, dzięki którym możesz wygrać również ogromne nagrody. Są to:

 • Traf pięć (5) głównych liczb i Dodatkową Kulę by wygrać średnią sumę 100.000€.
 • Traf dwie (2) główne liczby oraz Dodatkową Kulę by wygrać dwa (2) darmowe kupony na przyszłe losowanie Daily Million z Plusem.
 • Traf trzy (3), cztery (4) lub pięć (5) liczb, trafienie Dodatkowej Kuli, która losowana jest po pierwszych sześciu (6) liczbach, zwiększa wartość każdej nagrody.
 • Traf dowolne dwie (2) główne liczby i Dodatkową Kulę lub więcej.

Kiedy odbywa się losowanie Irish Lotto?

Irish Lotto losowane jest dwa razy w tygodniu, w każdą Środę i Sobotę o 19:55 GMT. Losowanie jest transmitowane na RTÉ, narodowej Irlandzkiej stacji

Jakie są szanse wygrania nagrody głównej Irish Lotto?

Masz szansę 1 do 10.737.573 wygrania głównej nagrody Irish Lotto, z szansami wygrania dowolnej nagrody 1 do 29. Szansa na wygranie nagrody w Irish Lotto jest raczej dobra, co sprawia, że ta ekscytująca gra lotto jest zdecydowanym faworytem wśród graczy lotto na całym świecie.

Co zrobić, jeśli wygram w Irish Lotto?

W przypadku wygrania w Irish Lotto poświęć chwilę i upewnij się, że planujesz z wyprzedzeniem. Podczas gdy wielu zwycięzców nagrody głównej na przestrzeni lat zmieniło swoje życie na lepsze, byli też tacy, którzy roztrwonili swoje szczęśliwe wygrane.

Na szczęście, grając w Irish Lotto online z PlayHugeLottos.com, możesz zachować swoją tożsamość w tajemnicy.

Jak długo mogę czekać, aby odebrać swoje wygrane w Irish Lotto?

PlayHugeLottos.com sprawia, że odbieranie wygranych w Irish Lotto jest tak proste, jak to tylko możliwe, a wygrane są automatycznie przydzielane do Twojego salda wygranych. Istnieją różne opcje w wykorzystania i wypłaty wygranych.

Zwycięzcy powyżej 200$/€/£ otrzymają telefon od przedstawiciela PlayHugeLottos.com.

Mniejsze wygrane są zwykle wymieniane na kredyty do gry. Daje to dodatkowy 25% bonus doładowania, podczas gdy większe wygrane są wypłacane.

Dla zwycięzców Irish Lotto, którzy chcą podzielić się Irlandzkim Szczęściem, istnieje wspaniała opcja przekazania części wygranych na cele charytatywne.

Jakie są najszczęśliwsze liczby do wygrywania na Irish Lotto?

Najszczęśliwszą liczbą na Irish Lotto jest 12, następnymi są 3, 38, 2, 15 i 36.

Z kolei liczba 43 pojawiała się najrzadziej. Liczby 16, 14, 25, 8 i 19 podążają za tym samym schematem.

FAQ Irish Lotto

Czy muszę trafić liczby Irish Lotto w takiej samej kolejności?

Nie. Nie ma żadnej różnicy w jakiej kolejności zostaną wylosowane liczby Irish Lotto. Wystarczy, że wylosowane liczby pokrywają się z tymi, które zaznaczyłeś w jednej linii, aby wygrać nagrodę.

Jakie są szanse wygrania Irish Lotto?

Szanse wygrania nagrody na Irish Lotto to 1 do 10.737.573.

Jak wiele jest liczb w Irish Lotto

Irish Lotto to prosta i przyjemna gra lotto, w której możesz wybrać dowolne sześć liczb od 1 do 47. W każdym losowaniu, losowane jest sześć liczb oraz dodatkowa liczba.

Historyczne Zmiany Irish Lotto

Granie na loterii polega na dużej wygranej, a od jej powstania w 1986 roku ta niesamowicie zabawna i lukratywna gra lotto zebrała ponad 4,9 miliarda € na cele charytatywne, finansując projekty w dziedzinie sportu, rekreacji, zdrowia, opieki społecznej, sztuki, dziedzictwa narodowego i języka Irlandzkiego.

W 1992 roku syndykat próbował kupić wszystkie możliwe kombinacje wygranych Irish Lotto. Udało im się, ale niestety musieli podzielić się główną nagrodą główną z dwoma innymi posiadaczami zwycięskich kuponów.

W 1992 roku zwiększono liczbę piłek i wprowadzono Dodatkową Kulę. Organizatorzy jednak osłodzili pulę, podwajając minimalną kwotę nagrody głównej. Kula dodatkowa umożliwiła również wygranie większej liczby nagród na poziomach innych niż główna nagroda.

W 1994 roku pula kul została zwiększona do 42 i do 45 w 2006.

W 2015 roku liczba piłek ponownie wzrosła, do 47. Ten wzrost puli piłek nastąpił również wraz z kilkoma innymi zmianami, takimi jak dodatkowy poziom nagród za dopasowanie dwóch (2) głównych liczb i Kuli Dodatkowej oraz zwiększenie stałej kwoty za dopasowanie pięciu (5) liczb głównych oraz Dodatkowej Kuli z Od 25.000€ do około 100.000€. • SRC
 • Comodo
 • Underage
 • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V