{{ entry_numbers.number }}
Wybierz datę losowania
Wyniki Liczba zwyciezców KWOTA WYGRANYCH
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii
Wyniki Liczby Wygrana za zestaw (10xdecimo)
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii

Loteria La Primitiva

Jak grać w La Primitiva:

Hiszpańska loteria La Primitiva jest jedną z najstarszych gier liczbowych na świecie. Jej początki sięgają 1700 roku. Od tamtej pory format niewiele się zmienił i nadal jest ona jedną z bardziej wymagających loterii. Nagrody są zdecydowanie warte zachodu.

Aby zagrać w La Primitiva, gracze wybierają 6 liczb ze zbioru od 1 do 49. Podczas losowania, wybierane jest osiem liczb. Najpierw losowane jest 6 liczb głównych, następnie liczba bonusowa, której gracz nie wybiera oraz specjalna liczba Reintegro, która losowo drukowana jest na kuponie dopiero w momencie jego zakupu.

Jeżeli trafisz wszystkie sześć liczb głównych oraz numer Reintego, otrzymasz główną wygraną w hiszpańskiej loterii.

Należy pamiętać, że gracze nie wybierają liczby bonusowej oraz numeru Reintegro. Ponieważ Reintegro jest dodawany dopiero w momencie zakupu, otrzymasz go w osobnym potwierdzeniu transakcji niż 6 numerów głównych.

Informacje o kumulacjach i wygranych:

Jackpot hiszpańskiej loterii La Primitiva rozpoczyna się od 3 milionów euro. Jest to jedna z niewielu gier liczbowych, która nie posiada limitu kumulacji, co oznacza, że możesz liczyć na ogromne wygrane.

Kiedy grać:

Losowania LaPrimitiva odbywają się dwa razy w tygodniu w każdy czwartek i sobotę o godzinie 21:40 czasu CET. Losowania mają miejsce w studiu Loterias y Apuestas del Estado, które znajduje się w Madrycie.

SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2019 Play UK Internet N.V