{{ entry_numbers.number }}
Wybierz datę losowania
Wyniki Liczba zwyciezców KWOTA WYGRANYCH
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii
Wyniki Liczby Wygrana za zestaw (10xdecimo)
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii

CO TO JEST NIEMIECKIE LOTTO?

Niemieckie Lotto lub Lotto 6 aus 49 jest europejską loterią, która odbywa się w Niemczech już od 1955 roku. Prawie dwadzieścia lat później dołączyło do DLTB (Deutscher Lotto-und Totoblock) i do dziś zachwyca graczy swoją historią i imponując kwotą 5 miliardów euro, która co roku wypłacana jest w wygranych. Jak każda narodowa loteria, Lotto 6 aus 49 cieszy się największą popularności w kraju, z którego pochodzi ale już niedługo jej popularność dramatycznie wzrośnie, dzięki stronie PlayHugeLotto.pl, która dodała grę do swojej oferty.

JAK GRAĆ W LOTTO 6 AUS 49?

Jak widać w nazwie, zasady gry są bardzo proste. Jest tylko jeden mały dodatek. Aby zagrać w Niemieckie Lotto gracz musi wybrać 6 liczb głównych ze zbioru od 1 do 49. Dodatkowo gracz wybiera także liczbę bonusową ze zbioru do 0-9. Liczba bonusowa nazywa się Superzahl i losowana jest zaraz po zakończeniu losowania sześciu liczb głównych.

Aby wygrać jackpot gracz musi trafić wszystkie 7 wylosowanych liczb, czyli 6 liczb głównych oraz liczbę bonusową Superzahl. Loteria oferuje 9 stopni wygranych. Najniższe wygrane rozpoczynają się od trafienia 2 liczb głównych oraz liczby bonusowej. Im więcej liczb trafisz tym większe wygrane.

CO JESZCZE MUSZĘ WIEDZIEĆ?

W grudniu 2007 roku, Niemieckie Lotto odnotowało swój największy w historii jackpot, którym podzieliło się trzech szczęśliwych graczy. Każdy z nich prawidłowo wytypował wszystkie 7 wylosowanych liczb. Gracze podzielili się kwotą €45,382,458. Największa wygrana w loterii (jackpot trafiony przez jednego gracza) wyniosła €37,688,292 w październiku 2006 roku. Jeżeli początkowy jackpot przypada w losowaniu w środę, będzie wynosił on €1.000.000, jeżeli przypada w sobotę, wyniesie gwarantowane €2.000.000.

Losowania Niemieckiego Lotto odbywają się dwa razy w tygodniu: w środy o 18:25 CET oraz w soboty o 19:25 CET. Jackpot może skumulować się 13 razy. Po trzynastej kumulacji, jeżeli nikt nie trafi głównej wygranej, zostanie ona podzielona pomiędzy zwycięzców nagrody drugiego stopnia.

Wyniki sobotnich losowań Lotto 6aus49 publikowane są w poniedziałki.  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V