{{ entry_numbers.number }}
Wybierz datę losowania
Wyniki Liczba zwyciezców KWOTA WYGRANYCH
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii
Wyniki Liczby Wygrana za zestaw (10xdecimo)
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii

SuperEnaLotto

Jak grać w loterię SuperEnaLotto:

Gra w SuperEnaLotto jest bardzo prosta. Gracze wybierają sześć liczb z zestawu od 1 do 90. Aby zdobyć główną wygraną, należy prawidłowo wytypować wszystkie sześć liczb. Podczas losowania, wybierana jest liczba bonusowa (tzw. Jolly), dzięki której loteria oferuje dodatkowy stopień wygraych: 5 + 1. Liczba Jolly liczy się tylko w przypadku wygranej drugiego stopnia. Oznacza to, że jeżeli gracz trafi pięć liczb, a jego szósta liczb jest taka sama jak Jolly, otrzyma drugą nagrodę po jackpocie. Gracze nie wybierają liczby bonusowej.

Wygrane w SuperEnaLotto:

1 Stopień - Trafionych 6 – Jackpot
2 Stopień - Trafionych 5 plus Numer Jolly
3 Stopień - Trafionych 5
4 Stopień - Trafionych 4
5 Stopień - Trafionych 3


Największe wygrane w SuperEnaLotto:

Miejsce

Wygrana

Data

1

€177.800.000

30 października 2010

2

€147.8 milionów

22 sierpnia 2009

 

Kiedy Grać w SuperEnaLotto:

Losowanie SuperEnaLotto odbywają się trzy razy w tygodniu w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 19:30 CET (czas środkowoeuropejski). Wyniki można zobaczyć w SISAL TV lub online.

SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2019 Play UK Internet N.V