{{ entry_numbers.number }}
Wybierz datę losowania
Wyniki Liczba zwyciezców KWOTA WYGRANYCH
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} {{draw_result_winner.eur_value}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii
Wyniki Liczby Wygrana za zestaw (10xdecimo)
{{draw_result_winner.name}} {{draw_result_winner.num_winners}} £ {{draw_result_winner.gbp_value}} € {{draw_result_winner.eur_value}} $ {{draw_result_winner.usd_value}}
Brak dostępnych wyników w tej loterii

UK Lottery

 

Jak Grać w UK Lottery:

Udział w grze UK Lottery jest bardzo prosty. Gracze wybierają sześć liczb z zestawu od 1 do 6. Jest to jedna z niewielu loterii, która nie wymaga wyboru liczby bonusowej. Podczas losowania, wybierana jest dodakowa liczba, dzięki której UK Lotto oferuje dodatkowy stopień wygranych: 5 + bonus. Jeżeli gracz prawidłowo wytypuje pięć liczb głównych, a jego szósta liczb jest taka sama jak bonus, otrzyma on nagrodę drugiego stopnia.

 

Informacje o Kumulacjach i Wygranych:

Gra UK Lotto słynie z bardzo wysokich szans na zdobycie wygranych. Są one tak dobre, że lotto ma limit czterch kumulacji. Ponieważ szanse na główną nagrodę są tak wysokie, rzadko zdarza się, że loteria osiąga czwartą kumulację. Jackpot rozpoczyna się od kwoty £2.100.000 podczas losowań w środku tygodnia i od £4.200.000 podczas losowań w weekendy.

Największe jackpoty UK Lottery:

Miejsce

Wysokość jackpotu

Data

Pierwsze £66,000,000 Styczeń 2016
Drugie £42,000,000 Styczeń 1996

Trzecie

£22.5,000,000

Styczeń 1995

Kiedy Grać UK Lottery:

Losowania UK Lottery odbywają się dwa razy w tygodniu: w każdą środę i sobotę o godzinie 21:00 czasu BST i można je oglądąć na żywo na programie BBC One. 

 

SRC Comodo Underage Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
Ta strona należy do i jest zarządzana przez Secure View Services Limited, 3 Piętro, Methonis Tower 73, Archbishop Makarios Avenue, 2082, Nicosia, Cyprus, na licencji hazarodwej Curacao (nr: 8048 / JAZ) firmy holdingowej, Play UK Internet, N.V.

© 2019 Play UK Internet N.V