Zagraj w Irish lotto online


Double jackpot Losowanie SuperStar
Jackpot

Wyniki wkrótce
Wyniki wkrótce


dni

godzin(y)

minut(y)

sekund

Krok 2 Krok 1 - Skorzystaj z opcji chybił trafił lub wybierz swoje numery

OPCJA CHYBIŁ TRAFIŁ

Please select an option from the drop down menu above

Wybierz opcję Szybka Gra

Zaczynając od
Dni losowań
lub

Wybierz liczby

Leftswipe Przewiń, aby zagrać więcej losów Rightswipe

Krok 3 Krok 2 - Potwierdź swoje zakłady

({{quick_pick_count + manual_number_of_tickets}} Kupon Zakłady )

Podsumowanie zakładów

{{ quick_pick_count }} x Irish Lotto na Chybił Trafił ,ilość losowań {{ quick_number_of_draws_tmp }} | Zobacz swoje liczby |   
Quick Pick Lotto Numbers Data losowania
{{ num }} {{ num }} {{ lottery_entry.entry_date | date:'d MMM yyyy' }} ({{ lottery_entry.entry_date | date:'EEEE' }})

{{ manual_number_of_tickets }} x Irish Lotto zakłady wybrane manualnie ,ilość losowań {{ number_of_draws }} | Zobacz swoje liczby |   
Manualny wybór liczb Data losowania
{{ num }} {{ num }} {{ entry.entry_date | date:'d MMM yyyy' }} ({{ entry.entry_date | date:'EEEE' }})

{{ quick_pick_count }} x Irish Lotto Quick Pick (Double Jackpot) Entries ,ilość losowań {{ quick_number_of_draws_tmp }} | Zobacz swoje liczby |   
Quick Pick Lotto Numbers Data losowania
{{ num }} {{ num }} {{ lottery_entry.entry_date | date:'d MMM yyyy' }} ({{ lottery_entry.entry_date | date:'EEEE' }})

{{ manual_number_of_tickets }} x Irish Lotto (Double Jackpot) Manual Entries ,ilość losowań {{ number_of_draws }} | Zobacz swoje liczby |   
Manualny wybór liczb Data losowania
{{ num }} {{ num }} {{ entry.entry_date | date:'d MMM yyyy' }} ({{ entry.entry_date | date:'EEEE' }})

Fluid_dg-loader Podsumowanie

Please check for duplicate,empty or valid entry lines in your basket before you proceed.

Irish LottoJak grać w Irish Lotto Online na PlayHugeLottos.pl?

Odkąd gracze Loterii z całego świata mają dostęp do akcji przez najnowszą ekscytującą ofertę od PlayHugeLottos.pl. Przyjrzyjmy się kliku kluczowym punktom, żeby zauważyć, dlaczego jesteśmy tak podekscytowani tą niesamowitą loterią.

Granie w Irish lotto online nie mogło być łatwiejsze - czy jesteś mieszkańcem Irlandii, czy grasz w Irish Lotto online na PlayHugeLottos.pl, wystarczy dosłownie kilka minut, by zacząć.

Wykonaj te szybkie i proste kroki, by zdobyć swoje szanse w kolejnym losowaniu, i odwiedź stronę FAQ Irish Lotto, jeśli chcesz więcej informacji.

Aby grać w Irish Lotto online na PlayHugeLottos.pl wykonaj te łatwe kroki:

 • Zaloguj się na swoje konto PlayHugeLottos.pl. Jeśli nie masz konta, a chcesz sprawdzić, czy masz Irlandzkie szczęście, zarejestruj się łatwo online.
 • Następnie, musisz zasilić swoje konto online, poprzez wpłatę przy użyciu dowolnej z wielu oferowanych metod płatności. W chwili, gdy to zrobisz, będziesz mógł kupić swój szczęśliwy kupon Irish Lotto.
 • Gracze muszą wybrać 6 liczb od 1 do 47. Główna nagroda jest wygrywana poprzez trafienie pierwszych sześciu wylosowanych liczb.
 • Ludzie zazwyczaj wybierają swoje szczęśliwe liczby, ale dostępna jest też opcja 'Szybki Wybór', która wybierze losowe liczby.
 • Gracze mogą również wpisać swoje szczęśliwe liczby w wiele losowań przy użyciu opcji "Rozdaj". Kupon gry ważny jest tylko na jedno losowanie Lotto, chyba że wybrano dodatkowe losowania.

Dodaj trochę Irlandzkiego smaku do swojego doświadczenia loterii online i z Irish Lotto na PlayHugeLottos.pl.

Kup online kupony Irish Lotto dziś, a być może i ty dołączysz do milionów Irlandczyków próbujących swojego szczęścia w tej Narodowej loterii.

Kiedy odbywa się losowanie Irish Lotto?

Losowanie Irish Lotto odbywa się dwa razy w tygodniu, w każdą Środę i Sobotę.

Co to jest Dodatkowa Kula Irish Lotto?

Mimo, że gracze Irish Lotto muszą wybrać sześć liczb i trafić je, żeby wygrać główną nagrodę, jest siedem kul w losowaniu każdej gry.

Siódma liczba nazywana jest Dodatkową Kulą, która jest wybierana spośród pozostałych 41 kul w maszynie. Liczona jest tylko, kiedy uda ci się trafić dwie, trzy, cztery lub pięć głównych liczb.

Dodatkowa Kula Irish Lotto tworzy dodatkowe nagrody, ale nie jest możliwe trafienie sześciu głównych liczb i Dodatkowej Kuli, bo wybierasz tylko sześć kul na swoim kuponie.

Więcej Informacji o Irish Lotto:

Co to jest Irish Lotto?

Irlandzka Narodowa Loteria 'Lotto' nie jest niczym nowym. Ta świetna międzynarodowa loteria tworzyła zwycięzców od 1988r. - to ponad trzy dekady dawania szansy entuzjastom loterii na zostanie natychmiastowymi milionerami!

Czy mogę grać w Irish Lotto z zagranicy?

Gracze z całego świata mogę wygrać te same nagrody oferowane w Irlandii przez granie w Irish Lotto online na PlayHugeLottos.pl. Zwycięzcy z Republiki Irlandii nie będą opodatkowani, ale jeśli grasz online z innego miejsca, to sprawdź swoje lokalne prawa podatkowe.

Jak wygrać Główną Nagrodę w Irish Lotto?

Jest osiem różnych sposobów na wygranie nagród Irish Lotto. Nagrody zaczynają się od trafienia dwóch głównych liczb i Dodatkowej Kuli i zwiększają wartość, jak trafiasz więcej liczb.

 • Aby wygrać główną nagrodę, musisz trafić sześć (6) pierwszy liczb wylosowanych z przedziału 47 liczb.
 • Możesz też wygrać przez łączenie dwóch (2) liczb głównych i Dodatkowej Kuli w górę.
 • Jeśli trafisz trzy (3), cztery (4) lub pięć (5) liczb, zwiększa to wartość każdej nagrody, jaką mógłbyś wygrać, jeśli trafisz również Dodatkową Kulę, która jest losowana po pierwszych sześciu (6) liczbach.
 • Jeśli trafisz dwie (2) głównych liczb i Dodatkową kulę, otrzymasz dwa (2) darmowe kupony na przyszłe Daily Million z Dodatkowym losowaniem.
 • Jeśli trafiłeś pięć (5) głównych liczb i Dodatkową Kulę, wygrasz średnią sumę 100.000€.

Tabela Nagród Irish Lotto

Kategorie nagród Wartość nagrody
Sześć (6) liczb Główna nagroda (minimum 2 miliony €)
Pięć (5) liczb + Dodatkowa Kula 5,37% Ufundowanej Nagrody
Pięć (5) liczb 3,22% Ufundowanej Nagrody
Cztery (4) liczby + Dodatkowa Kula 0.81% Ufundowanej Nagrody
Cztery (4) liczby 5.24% Ufundowanej Nagrody
Trzy (3) liczby + Dodatkowa Kula 3.29% Ufundowanej Nagrody
Trzy (3) liczby 15.93% Ufundowanej Nagrody

Kumulacje Głównej Nagrody Irish Lotto

Minimalna główna nagroda Irish Lotto to 2 miliony €, ale główna nagroda może wzrosnąć o wiele powyżej tej ilości ze względu na kumulacje.

Granica nagrody głównej Irish Lotto to 18,96 miliona €, ale ta kwota może wzrosnąć w przyszłości. Kiedy główna nagroda dochodzi do tego punktu, nie może urosnąć i pozostaje taką, dopóki nie zostanie wygrana, a przekraczające fundusze przechodzą na niższy poziom nagrody, najczęściej na poziom 5+1. Ta suma zostanie potem nową granicą nagrody dla przyszłych losowań.

Jakie są szanse wygranej na Irish Lotto?

Masz szansę 1 do 10.737.573 wygrania głównej nagrody w Irish Lotto, a szanse wygrania dowolnej nagrody to 1 do 29. Ze względu na te szanse, ludzie z całego świata kochają kupować kupony Irish Lotto online.

Interesujące Fakty O Irish Lotto

Jest kilka interesujących faktów o Irish Lotto. Spójrzmy:

Irish Lotto wystartowało w 1988r. niedługo po tym, jak Irlandzki rząd zatwierdził ustawę o Narodowej Loterii. Wspiera to wiele sekcji społeczeństwa, takie jak zdrowie, sporty, dobrobyt i narodowa historia oraz sztuka.

W oryginalnej macierzy gry, Irlandzki gracze lotto musieli trafić wszystkie sześć (6) głównych liczb losowanych z 36 liczb, aby wygrać główną nagrodę. W 1992r. syndykat złożony z 28 członków podjął się próby kupienia wszystkich możliwych kombinacji i udało im się to. Jednakże, były dwa inne zwycięskie kupony w losowaniu i musieli podzielić się wygraną z nimi.

W 1992r. struktura gry została nieznacznie zmieniona, aby upewnić się, że taka sytuacja stanie się nieopłacalna, podniesiono ilość liczb z 36 do 39. Minimalna wartość głównej nagrody została podwojona i wprowadzono Dodatkową Kulę.

W 1994r. ilość kul znów została zwiększona, do 42 i jeszcze raz w 2006r., do 45. W 2015r. została zwiększona ponownie, do 47. Zmieniano nie tylko liczbę kul, dodano też kilka innych rzeczy, takich jak dodatkowa nagroda za trafienie dwóch (2) głównych liczb i Dodatkowej Kuli. Druga nagroda, za trafienie pięciu (5) głównych liczb i Dodatkowej Kuli, została zwiększona z 25.000€ do 100.000€.

We Wrześniu 2015r. Irish Lotto przeszło poważną metamorfozę, największą w swoich dziejach. Zawierała kilka wielkich zmian do formatu specjalnie zaprojektowanego, by łatwiej było wygrać większe nagrody.

Irish Lottery nadal oferuje jedne z najlepszych nagród głównych w Europie i ogólnych szans na wygrane. (Masz ponad czterokrotnie większe prawdopodobieństwo - różnica ponad 30 milionów - trafić kumulację w Irish Lotto niż wygrać w Loterii Zjednoczonego Królestwa.)

Drugi poziom nagród również został znacząco zwiększony, wraz z twoimi ogólnymi szansami na wygraną.

Najwięksi Zwycięzcy Irish Lotto

Irish Lotto rozdawało imponujące nagrody od swojego startu w 1988r. Te zmieniające życie wygrane nagród, które rozrosły się do ośmiu cyfr, czyniły z nich natychmiastowych multi-milionerów.

Największa nagroda główna, która została wygrana na Irish Lottery to 18.963.441€, została wygrana w Czerwcu 2008r. Zespół syndykatu składający się z 16 osób z kamieniołomu i wytwórni betonu Dan Morrissey w Bennekerry w hrabstwie Carlow wygrał tą główną nagrodę.

Ustanawiająca nowy rekord kwota zdobyta w mniej niż dwa miesiące, od początku maja, skoczyła o więcej niż 2 miliony € od poprzedniego losowania w Środę 25 Czerwca.

Wygrywający syndykat składał się z 15 mężczyzn i jednej kobiety, w tym ojca, córki i dwóch par braci. Kupili Szybki Wybór i podzielili pieniądze pomiędzy siebie.

Imię zwycięzcy Kwota wygranej Lokalizacja zwycięzcy Data losowania
Syndykat Lotto 18,9 Miliona € Co Carlow June 2008
Anonimowy 16,7 Miliona € Co Waterford April 2010
Anonimowy 16.3 Miliona € Dublin October 2010
Rodzina Cunningham 16.1 Miliona € Co Cork July 2007
Anonimowy 13.7 Miliona € Co Mayo January 2016

Po wygranej na Irish Lotto z PlayHugeLottos.pl

Co się stanie, jeśli wygram główną nagrodę Irish Lotto na PlayHugeLottos.pl?

Odebranie nagrody Irish Lotto jest proste!

 • Kontakt - Jeśli wygrałeś nagrodę powyżej 200€/$/£, członek PlayHugeLottes.pl skontaktuje się z tobą, żeby ci pogratulować nagrody, zweryfikować twoje dane i poinformować cię o procesie wypłaty.
 • Najmniejsza wypłata - Warto zaznaczyć, że minimalna wypłata to 10£, 15$ i 12€. Wypłaty mogą być zrobione bezpośrednio na twoje lokalne lub międzynarodowe konto. Dodatkowo, zwycięzcy mogą wybrać odbiór wygranej na portfel internetowy. To zależy od kraju przebywania gracza i paru innych czynników. Możesz albo doładować swoje konto, albo wypłacić pieniądze na konto bankowe.
 • E-mail - Wszyscy gracze Irish Lotto, którzy wygrali nagrodę, otrzymają wyniki mailem, który poinformuje ich o wygranych liczbach Irish Lotto. W mailu zostaną wskazane liczby, jakie udało ci się trafić.

Poziomy Nagród Irish Lotto

Irish Lotto jest ekstremalnie popularne, przy tylu chętnych kupujących kupony Irish Lotto na całym świecie, ze względu na jego przychylne szanse na wygraną multi-milionowej nagrody Euro.

Gdyby główna nagrody Irish Lotto nie była już sama w sobie niesamowitym powodem, by zagrać w Irish Lotto online, nagroda drugiego poziomu, ze średnią kwotą 100.000€ za pięć trafionych liczb i Dodatkową Kulę, jest również atrakcyjne dla każdego szukającego odpowiedniego powrotu do gry.

Minimalna nagroda główna w Irish Lotto zaczyna się od 2 milionów € i większość nagród nie jest ustalona z góry, ale zależy od tego jak wiele pieniędzy jest w Ufundowanych Nagrodach.

Z pewnym procentem przydzielonym do każdej nagrody, nagrody są rozdzielane równo pomiędzy zwycięzców każdego poziomu.

To co zostaje z Ufundowanych Nagród, odkładane jest do Rezerwy Funduszy, i może być użyte później dla dowolnego poziomu nagrody w dowolnym czasie. To miejsce, które zapewnia, że minimalna kwota głównej nagrody zostanie zaoferowana.

Główna Nagroda Irish Lotto często wzrasta do niesamowicie wysokich kwot, ze względu na regularne kumulacje.

Zestawienie struktury nagród Irish Lotto, szanse na wygraną i nagrody można znaleźć poniżej:

Trafienie Nagroda Szansa na wygraną
Sześć (6) liczb Główna Nagroda 1 do 10.737.573
Pięć (5) liczb + Dodatkowa Kula Szacunkowo 100.000€ 1 do 1.789.596
Pięć (5) liczb Różne 1 do 44.740
Cztery (4) liczby + Dodatkowa Kula Różne 1 do 17.896
Cztery (4) liczby Różne 1 do 918
Trzy (3) liczby + Dodatkowa Kula Różne 1 do 688
Trzy (3) liczby Szacunkowo 9€ 1 do 54
Dwie (2) liczby + Dodatkowa Kula Kupon 3€ Daily Million z Dodatkiem (2 linie) 1 do 72
Szanse na wygraną dowolnej Nagrody Irish Lotto to 1 do 29.

Zwycięzcy kumulacji Irish Lotto będą mieli do wyboru dwie opcje:

Po wygraniu w Irish Lotto musisz zdecydować, czy chcesz otrzymać swoją wygraną w formie jednorazowej wypłaty gotówkowej, czy w formie ratalnej, która będzie wypłacana przez 29 lat.

Jednorazowa wypłata gotówkowa

Jak to się mówi, „Pieniądze to Władza”, dlatego większość zwycięzców kumulacji w Irish Lotto decyduje się na otrzymywanie wygranych w formie ryczałtu. Osoby, które zdecydują się na tę wypłatę, otrzymają wszystkie wygrane na loterii w ramach jednej płatności po opodatkowaniu.

Wypłata ratalna

Opcja wypłaty ratalnej ma większą wartość, ponieważ zwycięzca otrzyma całą kwotę głównej nagrody. Jednak pełna wartość nagrody jest wypłacana w rocznych ratach przez 29 lat, a pierwsza płatność jest wypłacana natychmiast.

Granica Głównej Nagrody Irish Lotto

Obecnie granica Irish Lotto to 18,96 miliona €. Gdy główna nagroda osiągnie granicę lub ją przekroczy, nie zostanie dodane więcej pieniędzy do nagrody głównej, dopóki nie zostanie wygrana.

Fundusze, które normalnie by ją zasiliły, zostaną użyte do zwiększenia kolejnego poziomu nagrody (najprawdopodobniej Trafienie 5 + Dodatkowa Kula).

Najczęstsze Liczby Irish Lotto

Najczęstszymi liczbami Irish Lotto przez te wszystkie lata były: 5, 8, 17, 19, 29, 31 i 39. Najrzadszymi liczbami były: 37, 40, 41, 42, 43, 44 i 45, ale to głównie przez zmiany jakie dokonały się w grze przez lata. • SRC
 • Comodo
 • Underage
 • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V