Zagraj w Mega Millions online


Double jackpot Losowanie SuperStar
Jackpot

Wyniki wkrótce
Wyniki wkrótce


dni

godzin(y)

minut(y)

sekund

Krok 2 Krok 1 - Skorzystaj z opcji chybił trafił lub wybierz swoje numery

OPCJA CHYBIŁ TRAFIŁ

Please select an option from the drop down menu above

Wybierz opcję Szybka Gra

Zaczynając od
Dni losowań
lub

Wybierz liczby

Leftswipe Przewiń, aby zagrać więcej losów Rightswipe

Krok 3 Krok 2 - Potwierdź swoje zakłady

({{quick_pick_count + manual_number_of_tickets}} Kupon Zakłady )

Podsumowanie zakładów

{{ quick_pick_count }} x Mega Millions na Chybił Trafił ,ilość losowań {{ quick_number_of_draws_tmp }} | Zobacz swoje liczby |   
Quick Pick Lotto Numbers Data losowania
{{ num }} {{ num }} {{ lottery_entry.entry_date | date:'d MMM yyyy' }} ({{ lottery_entry.entry_date | date:'EEEE' }})

{{ manual_number_of_tickets }} x Mega Millions zakłady wybrane manualnie ,ilość losowań {{ number_of_draws }} | Zobacz swoje liczby |   
Manualny wybór liczb Data losowania
{{ num }} {{ num }} {{ entry.entry_date | date:'d MMM yyyy' }} ({{ entry.entry_date | date:'EEEE' }})

{{ quick_pick_count }} x Mega Millions Quick Pick (Double Jackpot) Entries ,ilość losowań {{ quick_number_of_draws_tmp }} | Zobacz swoje liczby |   
Quick Pick Lotto Numbers Data losowania
{{ num }} {{ num }} {{ lottery_entry.entry_date | date:'d MMM yyyy' }} ({{ lottery_entry.entry_date | date:'EEEE' }})

{{ manual_number_of_tickets }} x Mega Millions (Double Jackpot) Manual Entries ,ilość losowań {{ number_of_draws }} | Zobacz swoje liczby |   
Manualny wybór liczb Data losowania
{{ num }} {{ num }} {{ entry.entry_date | date:'d MMM yyyy' }} ({{ entry.entry_date | date:'EEEE' }})

Fluid_dg-loader Podsumowanie

Prosimy sprawdzić podwójne lub puste zakłady w koszyku przed zapłatą.

usa mega millions
Historia loterii Mega Millions


Podobnie jak inna amerykańska loteria, Powerball, również Mega Millions na początku funkcjonowało pod inną nazwą. We wczesnych dniach swojego istnienia funkcjonowała jako "The Big Game" (pol. Wielka Gra). Kiedy zaczęto sprzedawać losy w 1996 roku, można je było kupić jedynie w kilku stanach w USA. Wśród nich można wymienić Georgię, Maryland i Virginię. Również losowania tej loterii odbywały się wtedy rzadziej, jedynie raz w tygodniu w piątek.

The Big Game szybko zdobyła popularność i losy ne tę loterię zaczęto sprzedawać również w innych stanach. Dodano również kolejne losowanie w ciągu tygodnia, we wtorek. 17 maja 2002 roku zmieniono nazwę loterii na Mega Millions.

Losy Mega Millions i USA Powerball są kupowane przez naszych przedstawicieli w Connecticut.

Powerball


How to play the lottery

Jak grać w loterię Mega Millions:


Tak samo jak wiele innych loterii, również Mega Millions używa dwóch zestawów liczb podczas losowań. W oryginalnym formacie gry gracze wybierali 5 liczb od 1 do 56 (nazywanych białymi piłeczkami) oraz 1 liczbę od 1 do 46 (złota bonusowa liczba zwana piłeczką "Mega").

Format gry zmieniono 22 października 2013. Zestaw liczb unowocześniono w ten sposób, że gracze zaczęli wybierać 5 liczb od 1 do 75 i 1 liczbę od 1 do 15.

Ponieważ bonusowa piłeczka wybierana jest z osobnej maszyny losującej, zdarza się, że jest to jedna z liczb wylosowanych wśród zbioru liczb głównych. 

Aby zgarnąć jackpot gracze muszą poprawnie wytypować wszystkie 6 liczb.Kumulacje Mega Millions i dawne jackpoty:


Mega Millions jest rekordzistą w kategorii największy jackpot na świecie. Loteria otrzymała ten tytuł po tym jak jackpot w marcu 2012 roku wyniósł 656 milionów dolarów. Mega Millions posiada długą tradycję wypłacania olbrzymich głównych wygranych swoim zwycięzcom.

- 656 milionów dolarów z 30 marca 2012 czyli największy jackpot w historii loterii! Podzielili się nim trzej właściciele losów.

- 636 milionów dolarów z 17 grudnia 2013 po 22 tygodniach kumulacji! Dwaj szczęśliwi gracze dostali po połowie jackpotu.

- 390 milionów dolarów z 6 marca 2007. Nagroda przypadła do podziału dwóm osobom. Jedna z nich pochodziła z New Jersey, a druga z Georgii.

Podobnie jak USA Powerball, Mega Millions dopuszcza dwa rodzaje wypłaty wygranej. Zwycięzca może się zdecydować na jednorazową wypłatę całej sumy lub na podział wygranej na pomniejsze sumy wypłacane co roku. W przypadku wybrania drugiej opcji nagroda będzie wypłacana przez okres 30 lat. Pieniądze wygrane w obydwu amerykańskich loteriach podlegają opodatkowaniu zarówno na poziomie federalnym jak i stanowym.

How to play the lottery


Kiedy zagrać w Mega Millions:


Losowania Mega Millions odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorek i piątek. Są one transmitowane na żywo o 11:00 wieczorem czasu wschodniego na kanale WSB-TV w Atlancie, w stanie Georgia.Struktura nagród Mega Millions:

Loteria Mega Millions posiada 9 stopni nagród. 
Zgodność Nagroda
Główne liczby
(zbiór 75)
Liczba bonusowa
(zbiór 15)
5 1 Jackpot
5 0 $1,000,000
4 1 $5,000
4 0 $500
3 1 $50
3 0 $5
2 1 $5
1 1 $1
0 1 $1

Zakup losów na PlayHugeLotto.pl kończy się między 22:00, a 23:00 GMT w dniu losowania (w zależności od czasu letniego w Wielkiej Brytanii).  • SRC
  • Comodo
  • Underage
  • Support Rating

Warunki ogólne strony | Polityka prywatności
This website is owned and operated by Secure View Services Limited, of Strovolou 292, Office 302, Strovolos, 2048, Nicosia, Cyprus, using the Curacao gaming license (No: 8048/JAZ) of its holding company Play UK Internet N.V.

© 2022 Play UK Internet N.V